pomooooooooc

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 11:25

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. pomooooooooc (7. február 2013, 21:10)

prosim vas neviete o niekom kto predava xenony na vw passat 2005 rok .potrebujem cele svetla lebo sviete to tak strasne ze ma ide s toho porazit dakujem

0 0
Nahlásiť
Tinko222 26 prispevkov Handlová #2. RE: pomooooooooc (8. február 2013, 00:25)

Lenže ako si to predstavuješ s realizáciou?Teda z namontovanim xenonov?Aby si nedoplatil na to pri cestnej kontrole...
Po pravde pri tvojej prestavbe to znamena že potrebuješ predne ostrekovače svetiel,a samozrejme aj gyroskopy na automaticke nastavenie výšky svetiel-tie gyro su umiestnene na zadnej naprave-bez toho to nejde...
Teda ide,ale za aku cenu...

0 0
Nahlásiť

bonero1
19 prispevkov Trebišov
#3. RE: pomooooooooc (8. február 2013, 08:14)

kup poriadne žiarovky OSRAM PLUS 90PERCENT SVIETIVOST,a hlavne poriadne ich zaloz ja som mal tiez ten problem,zle vlozene,teraz mam naspet stare lebo nove maju velku svietivost,nemusel som pouzivat ani dialkove a samozrejme dbat na sklon,staci len dobre vlozit pokial nepomoze kup OSRAM PLUS 90, skontroluj na stene ci su dobre vlozene,,,

0 0
Nahlásiť

vojto55
35 prispevkov Revúca
#4. RE: pomooooooooc (8. február 2013, 19:59)

...Presne tak...objednaj si tie zo zvýšenou svietivosťou za pár eur a sú homologizované !!!
...Ja som ich objednal na www.comco.sk a som maximálne spokojný...

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#5. RE: pomooooooooc (9. február 2013, 17:22)

dakujem pekne za rady n som kukal tie osrany no ale taka palba ze ma skoro vystrelo no skusim to comco dik vsetkym skusim potom dam vediet Súhlasim Súhlasim

0 2
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: pomooooooooc (9. február 2013, 20:22)

Ja som mal na starom aute obycajne ziarovky h4 so zvysenou svietivostou o 70% a musim povedat ze to bolo naozaj vidiet i ked maly rozdiel ale aspon cosi lepsie. A fungovali 3 roky, potom som auto predal takze neviem ako dalej. Pravdepodobne stale svietia.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

garfield256
1 prispevkov Bánovce nad Bebravou
#7. RE: pomooooooooc (13. február 2013, 15:07)

Ja som také predal.. ale ako nič v zlom 20e na žiarovky je veľa ale nové xenónové svetlá sú v pohode? Nesúhlasim

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / pomooooooooc