vw passat vymena turba

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 16:39

Autor
Správa
Milan23326 1 prispevkov Topoľčany #1. vw passat vymena turba (24. január 2013, 19:15)

dobry den chcel by som sa spytat mam vw passat 2,0tdi r.v.2005 mam problem s turbom pri vyssich otackach piska a aj ked sa zacina dostavat do otacok ale ako otacky pridu na 2500 otacok ten zvuk zmizne a potom znova ked preradujete a zrychlujete to znova pocut . v servise my ho poradili bud vycistit alebo dat repasovane lebo maju podozrenie ze je tam poskodena lopatka. tak som sa chcel opytat ze co je lepsie dat tam repasovane turbo alebo nove a aka je cena repasovaneho a ake je cena noveho turba dakujem za rady

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: vw passat vymena turba (25. január 2013, 18:06)

No nove je nove ... tu nie je o com. Zalezi od toho ako chces do auta investovat. Ak si ho chces nechat este dlhsiu dobu a neplanujes vymenu a nerobi ti problem dat viac penazi za turbo, siel by som do noveho.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 2
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: vw passat vymena turba (30. január 2013, 09:36)

ako prvé by som vyčistil a uvidíš. To že píska je normálne. Skús vyčistiť a uvidíš čo vydá. Ja by som riešil výmenu až potom ako odíde. Ak je poškodená lopatka bude zrejme zlá variabilita.


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

nyio1
1 prispevkov Levice
#4. RE: vw passat vymena turba (31. január 2013, 08:56)

vycistit, a repas robia od 150-250e zaruka 12mes. nove 3nasobok drahsie...

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: vw passat vymena turba (31. január 2013, 19:47)

skontrolovať olejové čerpadlo alebo tlak oleja,nakoľko tieto motory sú na to chúlostivé. ak odchádza turbo, zadiera sa kľuka, tak je to len následok vybitého šesťranu na čerpadlovom kolese.

0 0
Nahlásiť

juro1980
10 prispevkov Štúrovo
#6. RE: vw passat vymena turba (1. február 2013, 18:15)

skus najprv podtlakovu hadicu dat kuknut...aj mne piskalo turbo na alhambre...a nic mu nebolo...len ti vyfukuje ta hadicka.. a tipnem si ze pri harmonike...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vw passat vymena turba