kúpa auta VW variant

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 17:44

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. kúpa auta VW variant (3. január 2013, 11:50)

chcem kúpiť Volkswágen Variant ročnik od 2007 do 2010 mate s tými autami nejake skusenosti čo sa tyka tech. stavu, naročnosti údržby avôbec spoľahlivosti???? nerad by som si kupil nejaku studňu na peniaze až tolko ich zasa nemám:)

1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: kúpa auta VW variant (3. január 2013, 15:53)

tak dosť záleží od modelu a motoru ktorý chceš, takmer všetky tieto motory už majú vstavaný filter pevných častíc, ktoré sa zvyknú kaziť. Snáď najbežnejším motorom je 2.0 TDi, s tým nie sú problémy. Celkovo musím povedať, že čo mám skúsenosti tak ide o kvalitné autá - samozrejme každé má svoje chyby.

Napíš konkrétnejšie o aké auto máš záujem, budeme múdrejší, prípadne akú kategoriu, či niečo malé, stredné alebo veľké


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: kúpa auta VW variant (4. január 2013, 10:27)

tak i ja som špekuloval nad tým dvojlitrom ale chcel by som Varianta R-line s automatom, zasa a druhej strane mám strach z automatickej prevodovky či sa nebude často kaziť alebo iny problém s ňou nebude potom som počul že na tých passatoch su nejake ramena čo tiež zvyknu sa často kaziť či čo to ony maju, takže asi tak ked poznaš tie auta skus poradid dík:)

1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: kúpa auta VW variant (5. január 2013, 07:05)

prečo passat? pozri sa na avensis, accord, špičkové autá.

2 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: kúpa auta VW variant (6. január 2013, 17:34)

Ja mam 2006-ku kupenu vo francii a okrem tesniacej gumicky od turba som nerobil na nej vacsiu opravu. mam nabehane 235000km Vsetko co som bol v servise boli bezne veci ako vymena filtrov, naplni, rozvody a pod. Takze z mojho pohladu odporucam. Mam 2.0 l TDI motor karoseria B6 variant, pohon 4x4

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: kúpa auta VW variant (11. január 2013, 13:02)

Smiech Nadávam...

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#7. RE: kúpa auta VW variant (22. január 2013, 00:28)

automat by som urcite nechcel... Nadávam...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / kúpa auta VW variant