vw passat, vymena riadiacej jednotky

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 20:37

Autor
Správa
mimochodom.jasom 5 prispevkov Žiar nad Hronom #1. vw passat, vymena riadiacej jednotky (1. január 2013, 14:39)

V marci mi zatopilo riadiaciu jednotku, zakupil som druhu, použitú, napriek tomu mi nejde central, ani dialkové ovladanie, mam zablokovane zadne dvere. chcem sa opytať, treba s tym isť do servisu a dať to naprogramovať alebo poradte čo s tym.Dakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (2. január 2013, 09:54)

predpokladám že riadiaca jednotka palubovky. No je nutné ju dať na diagnostiku a pozrieť prečo sú dané chyby. Ak vypisuje chybu komunikácie s jednotlivými RJ ako centrálu a pod. skús vyčistiť kontakty RJ. Pri zatopení kontakty korodujú a spôsobujú nejednoznačné problémy, v diagnostike vypisujú nezmyselné chyby ktoré spolu nesúvisia. Už som to raz riešil a problém bol presne s tým, že boli skorodované kontakty - vyčistiť a prestriekať ich takým sprejom, čo sa vola čistič kontaktov


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
1TRAGEDY 10 prispevkov Prešov #3. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (6. január 2013, 10:28)

Ake mas auto ??? rok ,obsah?

0 0
Nahlásiť
mimochodom.jasom 5 prispevkov Žiar nad Hronom #4. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (7. január 2013, 10:21)

mam vw passat 96 kW, r,v, 2004

0 0
Nahlásiť
1TRAGEDY 10 prispevkov Prešov #5. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (8. január 2013, 02:35)

riadiaca jednotka komfortu .odporucam novu lebo ta stara definityvne dosluzila.Urcite ju vyskratovlo.nemas co riesit VYMENIT :)

0 0
Nahlásiť

LKMato
2 prispevkov Poprad
#6. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (9. január 2013, 18:19)

podľa mňa ju stačí len spárovať ... :D

0 0
Nahlásiť
1TRAGEDY 10 prispevkov Prešov #7. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (10. január 2013, 08:21)

Urcite nie :)

0 0
Nahlásiť
mimochodom.jasom 5 prispevkov Žiar nad Hronom #8. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (10. január 2013, 19:09)

ja som ju vymenil za druhu, takeho isteho čísla a modelového roku

0 1
Nahlásiť
mimochodom.jasom 5 prispevkov Žiar nad Hronom #9. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (17. január 2013, 10:31)

ako sa da sparovať riadiaca jednotka?

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#10. RE: vw passat, vymena riadiacej jednotky (22. január 2013, 00:32)

asi myslel aby mala tie iste kody ... no u comfort comp je to jedno. to skor pri hlavnej a tacho plus radio.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vw passat, vymena riadiacej jednotky