Renaul Clio 2009 - motorček stierača

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 13:12

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Renaul Clio 2009 - motorček stierača (22. december 2012, 21:51)

Dobrý deň. Po odstránení námrazy zo stieračov som chcel nimi zotrieť sneh, začali nekontrolovateľne stierať, aj po vypnutí stieračov a nakoniec ostali v strede okna. Po vypnutí motora a opatovnom naštartovaní sa ešte pár krát pohli ale potom ostali v nevhodnej polohe na skle. Ostrekovač skla funguje, i zadný stierač. V návode sa uvádza, že poistka na predný stierač nie je, resp. sa nachádza najskôr pri motorčeku a to sa dá opraviť len v servise. Tipujem správne, že môže ísť o poistku alebo zhorel motorček? Zohnať manuál na servis Cliogrande resp. Clio III, je tiež problém. Má niekto obdobnú skúsenosť, alebo môže mi niekto poradiť čo s tým?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Renaul Clio 2009 - motorček stierača (23. december 2012, 12:54)

Cau, ano tu to vyzera na problem s motorcekom. Bud odisiel cely alebo poistka v nom ako pises. Jedine zohnat druhy alebo to dat pozriet v servise ... Ale pozor tieto veci byvaju drahsie ako si clovek najskor mysli ... ja som kupoval motorcek na zadny stierac a vychadzal okolo 70 Euro ... (z vrakaca nakoniec za 30)


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Renaul Clio 2009 - motorček stierača (2. január 2013, 09:37)

presne ako pise robec, skontrolovat najskor poistku ak to nie je v nej, pozri ci ti nepreskocili zuby pri uchyte stieraca, prip. ci nie je zlomene uchytenie ramena, ci maju motorceky vobec volu sa hybat


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Renaul Clio 2009 - motorček stierača