vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 14:03

Autor
Správa

vajkomm
3 prispevkov Lokca
#1. vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy. (12. december 2012, 18:16)

Zdravím, cca 2 mesiace dozadu som menil turbo, pretože to staré pustilo... Zohnal som repasované + záruka. repas bol robený v máji. Vo štvrtok pustilo urobil som na ňom okolo 2000km. Samozrejme dal som ho reklamovať a čakám na výsledok. Chcem sa len opýtať či v tom nemôže byť niečo iné že vydržalo tak krátko... všetko bolo pri výmene vyčistené + nový olej, filter. Dosť ma to štve pretože to nie je lacná položka. A ešte ohľadom bŕzd. fungujú normálne, ale akonáhle padne teplota pod - 5 tak stlačím pedál a ako keby ich zaseklo... normálne som ho musel podvihnúť. Čítal som niekde, že sa k brzdovému valcu alebo posilovaču mohla dostať voda a tá zamŕza? Ďakujem za rady.

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#2. RE: vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy. (17. január 2013, 15:42)

co sa turba tyka , známemu tiez odislo a dal repasovane a len vysiel za mesto a dojazdil Že aha ... potom dal nove a zatial ide . Co sa brzd týka ... tam to moze byt vselico - od tej vody , cez puzdro pedalu azo po ... skus s tym zajst za mechanikom Fajn

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy. (17. január 2013, 17:14)

Myslim ze prispevok nado mnou to vystihol vsetko dokonalo Súhlasim


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy. (17. január 2013, 19:37)

Tak ak to tvrdí niekto , kto napísal viac ako 1000 komentárov , nedá mi nepoďakovať sa Že aha

0 0
Nahlásiť

vajkomm
3 prispevkov Lokca
#5. RE: vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy. (21. január 2013, 11:55)

Dakujem za rady... tak zatial to ide v pohode, aj tie brdzy vyčerpali sme vodu z posilovača... uvidíme čo to bude robiť

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / vw passat 1.9 tdi 96kw - turbo a brzdy.