laguna 2-motorcek el.sklapania prednych svetiel

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 19:14

Autor
Správa
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #1. laguna 2-motorcek el.sklapania prednych svetiel (12. december 2012, 17:04)

zdravim,potreboval bi som original motorcek sklapania prednych svetiel,na aute mam od fy.HELLA a nahrady ako TYC ci ine mi tam nepasuju a HELLA ich uz nema na trhu--tak sa pitam ci niekto nema doma alebo nevie o niekom co bi ich mohol mat ci zohnat,lebo asi mi ten moj odchadza-sem-tam mi zostane padnute svetlo a po case sa spameta a zdvihne mi ho.jedna sa mi o prave predne svetlo--DIKI MOC za kazdu uzitocnu radu.mozu byt aj starsie ale v 100% stave-funkcne.

0 0
Nahlásiť
stefan90878 22 prispevkov Senica #2. RE: laguna 2-motorcek el.sklapania prednych svetiel (13. december 2012, 13:17)

Mal si ten motorček demontovaný? Na konci ovládacieho tiahla je gulička a tá musí byť nacvaknutá v svetle. Nestačí ten motor iba priskrutkovať. Ak ju tam nemáš, musíš kúpiť druhý motor. Musíš si ale kúpiť na tvoje svetlá. Je rozdiel na HALOGÉNOVÉ a XENONY Samozrejme rozhoduje aj rok výroby.Neviem či sa na tvoj model montovali XENONY.
Môžeš kúpiť aj z iného modelu RENAULT . Pozri si stránku http://www.autokelly.sk a budeš vedieť presne čo potrebuješ a z akého auta to zoženieš.

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #3. RE: laguna 2-motorcek el.sklapania prednych svetiel (13. december 2012, 14:56)

vsetko je tak ako ma byt-motorcek nasadeny tou gulickou tak ako ma byt--nacvaknuty vo svetle,mal som ho demontovany,mam lagunku r.v.2001 a mam xenony.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / laguna 2-motorcek el.sklapania prednych svetiel