C3-ABS

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 12:40

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. C3-ABS (27. november 2012, 16:56)

Nevie niekto pomôcť, kde zohnať na C3 ABS+štekerkabeláže?

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: C3-ABS (28. november 2012, 12:15)

skus pozrieť nejake buračky alebo predaj na nahradne diely, kde si len skocis a vysrobujes co potrebujes, pripadne potom vrakoviska obvolat, tam ti to aj nachystaju, alebo potom len origo nove


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: C3-ABS (14. december 2012, 15:24)

chceš dorábať abs? lebo budeš potrebovať aj riadiacu jednotku, plus potrebuješ ozubené kolesá pre snímače a snímače.....

nerozumiem, čo vlastne ideš robiť.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#4. RE: C3-ABS (15. december 2012, 12:15)

Ahoj,
skúsim spresniť požadované a vlastný technický problém-počas jazdy mi začalo občas svietiť signalizovanie ABS...neskôr som nemohla zase naštartovať - svietilo spodné svetielko/teplota kvapaliny/...v servise mi napísal technik,že potrebujem ABS s daným číslom+šteker kabeláže. Dala som si skontrolovať elektro-vraj potrebujem len ten šteker kabeláže,chcela som kúpiť nový,no objednali mi iný-čidlo,čo je dole a ja potrebujem to,čo je hore,za baterkou myslím,taký obdlžnikový sivý plast tam mám,ten elektr.-technik zistil,že kábliky zoxidovali...možno používam tech.nepresné názvy,to som sa len snažila laicky pochopiť,čo mi kde povedali či diagnostikovali. Mám sa obrátiť na vrakoviská, kde rozoberajú autá...má to byť šteker/zásuvka/ kabeláže aj s odstrihnutými káblikmi...ak som to teda dobre pochopila...a to sa mi nedarí zohnať...asi to neviem správne pomenovať...díky za záujem o problém,každá rada či pomoc sa cení...Milada

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#5. RE: C3-ABS (15. december 2012, 18:23)

Ja som sa stretol z takýmto problémom a najlepšie riešenie je ak niekto naozaj šikovný ti tie kábliky zo štekra po jednom vycvakne a zletuje . Potom je to už na veky. Nikdy sa ti táto porucha nevráti. Ak zoženieš aj ten šteker, nebudeš mať do neho piny .

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#6. RE: C3-ABS (16. december 2012, 08:56)

aj abs a aj kabeláže??? nevedia určiť, či je vadné abs alebo kabeláž? zmeň servis

ABS je pomerne jednoduché a spoľahlivé zariadenie, skôr sa prederie nejaký káblik alebo odíde čidlo, no samotné abs len zriedkavo.

určite navštív aj iný servis k diagnostike Tvojho problému

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: C3-ABS (16. december 2012, 18:31)

ako vravi prst70 ... mozno aj ja by som to riesil tym ze by som kable povyberal a zletoval dokopy. Problem uz nebude ak je teda v stekry ...

Pripadne by som zavolal na vrakoviska alebo niekomu, kto ma buracku toto auto a povedal nech to vycvakne ze pre to dobehnes, pripadne posle postou ...

Dalsia moznost je predajca znacky a nech to objedna z automobilky.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / C3-ABS