Fiat Tipo -Ziarovky

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 15:27

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Fiat Tipo -Ziarovky (24. november 2012, 18:56)

Zdravim pani ,
chcem sa popytat na par veci a ci ma niekto stymto skusenosti ..
Chcel by som dat do mojho Tipa tieto ziarovky :
http://www.autobiznis.sk/product/philips-bluevision-ultra-12v-h4-6055w-p43t-w5w-set2ks-14302/
Nema stym niekto skusenosti ? Ci idu na to policajti alebo co ??
Dakujem za vsetky mozne odpovede.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (25. november 2012, 21:33)

no ak by si mal na krabicke od ziaroviek cislo typove schvalenia na pouzivanie na slovenskej komunikacii (ako to vacsinou byva na takychto ziarovkach) tak by som si krabicku odlozil do auta a keby cosi im ukazes ze ziarovky su schvalene a mozu ta vies co Fajn


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (26. november 2012, 07:38)

ja mam skusenosti ze policajti radi vrtaju do takychto veci, ale nezvyknu to pokutovať, vzdy len pindajú Že aha


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (29. november 2012, 17:43)

Tieto žiarovky sú, myslím, homologované, to ľahko nájdeš na krabičke
a "wattážou" 55/60W tiež vyhovujú prevádzke na verejných komunikáciách ...
V tomto smere by som nevidel žiadny problém...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Vyskúšal som za vyše tridsať rokov , čo jazdím, všetky možné inovácie
H4, H7. aj H3. či H1...
a vždy to bolo viac menej sklamanie..., alebo určite podstatne menej muziky,
ako som očakával za vyhodené prachy... Xenón je hold xenón...
Za posledných 5 rokov som párkrát kúpil Osram Night Breaker. V Safráne
som ich mal 4, aj v diaľkových aj v tlmených... Nevydržali snáď ani rok a odišli
všetky takmer naraz... Vo W210 prašť jak uhoď...

0 0
Nahlásiť

labuznikNR
2 prispevkov Nitra
#5. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (6. december 2012, 22:36)

najlepsia ziarovka na trhu je jednoznacne Philps premium,uz v zaklad.cene +30% svietivost... ostatne napodobneniny xenonov a ine hluposti,su zbytocne vyhodene €,pretoze kazda zvysena svietivost,resp.reklam.tah (magicky luc pod),su robene na ukor svietivosti a su maximalne citlive na kolisave napätie v autach,zo zaciatku svietia super,ale vydrz je velmi nizka...
a toto,co chces ty,si do auta nedavaj!!!! mal som ich v aute asi 14 dni a po prvom dazdi som ich z auta vysmaril... pokial je jasna noc,je to fajn,ak zacne prsat,je to horsie,ako kahance...

0 0
Nahlásiť

oggy66
1 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (21. december 2012, 20:09)

tie žiarovky čo chceš dať sú schválené tam problém neni ale ked ti bude potme pršať na ceste tak sa zabiješ lebo vtedy vôbec nič neuvidíš ja osobne doporučujem od philipsu Xtreme power

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (23. december 2012, 12:41)

ja som mal vo svojom starom Fiat Punto nejake noname zo supermarketu a na nich ze +50% a svietili urcite lepsie ako klasicke H4 ... a osobne som ich tam mal 2,5 roka, potom som auto predal ... ziadne praskanie, odchadzanie nic. Krasne drzali.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Darksuffer 1 prispevkov Galanta #8. RE: Fiat Tipo -Ziarovky (30. december 2012, 00:04)

Ak ti mam poradit nekupuj to neoplati sa zle s tym budes vidiet... Ked uz ziarovky jednoznacne by som dal OSRAM NIGHTBREAKERS nemaju konkurenciu aj xenony su oproti nim velke prd mal som xenony na Astre ted mam mazdu 323 a od toho lepsie ziarovky nezozenies svieti mi to v tme na 150 - 180 metrov normalne vidis bez dialkovych aby si bol v obraze mam sice cocky ale tak nebude v tom nejaky extra rozdiel co sa tyka reflektorov..

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Fiat / Fiat Tipo -Ziarovky