C4 KUPÉ

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 14:20

Autor
Správa

matt303
6 prispevkov Bratislava - Petržalka
#1. C4 KUPÉ (22. november 2012, 22:12)

Chcel by som sa opýtať. Chystám sa kúpiť C4 Kupé ale rozýšľam nad 2 motormi (verziami) chcem totiž kupiť 1.6 16V do 6000€. Je ich dosť ale velmi ma ťahá do verzie VTI by loeb. Chcel by som sa opýtať či sa to oplatí alebo nie kedže mám trošku športovejší štýl jazdy a hlavne aký je rozdiel medzi nimi. Či iba vo výkone alebo aj v niečom inom napr. či verzia by Loeb má alebo nemá tvrdší a športovejší podovzok. Ďakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: C4 KUPÉ (23. november 2012, 09:29)

1.6 prezentujú ako motor s dynamickou jazdou, samozrejme ako benzín 1.6 záleží na štýle jazdy čo sa odrazí aj na spotrebe. táto verzia sa dodávala s 17" diskami čo zlepšuje jazdné vlastnosti podvozku, ale myslím že podvozok je tam stále ten istý, verzia Loeb sa dodávala len s lepšou výbavou interiéru


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: C4 KUPÉ (28. december 2012, 20:51)

vyskúšaj japonsko - hondu civic - vti motory sú bohovské, vtec tiež, podvozkovo v triede je na tom podobne ako focus, to znamená skvelý podvozok.

momentálne jazdím aurisa 1.6 a vo vyšších otáčkach ide perfektne. je pravda, že prevodovka je takisto perfeketná. Civica sa jazdil aj s 1.4 aj s 1.6, jedna šestka je výborný motor.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / C4 KUPÉ