Vymáhali ste už dlh cez firmu?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 05:49

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Vymáhali ste už dlh cez firmu? (14. november 2012, 13:04)

Čaute, z logických dôvodov nepíšem zo svojho nicku, ale v skratke - dovážame autá na predaj (aj) iným firmám a už nás silno nebavia tie, ktoré si nevedia faktúry platiť ani po desiatom upozornení... Takže sa začíname obzerať po nejakom riešení tohto problému, na druhej strane nevieme čo čakať od rôznych firiem, ktoré sa vymáhaním pohľadávok živia. Zatiaľ sa nám na dopyt ozvali z http://www.creditcollect.sk , poznáte ich niekto? Alebo máte referencie na niekoho iného?

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Vymáhali ste už dlh cez firmu? (15. november 2012, 07:40)

žiaľ vymožiteľnosť práva na Slovensku je hrozná, to že firmy platia faktúry po splatnosti je normálne.. ak vôbec. Ak sa problém vyskytuje často dohodol by som podmienky v kúpno-predajnej zmluve o penále z omeškania príp. iné skutočnosti. Po neplatení by som sa obrátil na firmu na vymáhanie pohľadávok, pričom každý ďalší deň neplatenia by pre nich znamenal väčšie problémy..


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Dovoz vozidiel zo zahraničia / Vymáhali ste už dlh cez firmu?