Laguna 2-hatchback

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 19:41

Autor
Správa
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #1. Laguna 2-hatchback (27. október 2012, 07:34)

Zdravim potrebujem zohnam pokial mozno nove tesnenie dveri a pokial by sa dalo aj celu sadu tesneni na dvere alebo ako opravit-ci pretesnit tesnenie cez ktore mi zateka-cez zadne prave dverove tesnenie.zatial nalepim na tesnenie nieco take ako sa pouziva na domove okna ci dvere tie samolepiace tesnenia pokym nezozeniem nove no neviem kde hladat-nepoznate niekto neaku web stranku kde to ponukaju,alebo niekoho???Myslim ze v renaulte budu pitat peknu palku za tie tesnenie.Dakujem za akukolvek radu,nastal cas dazdov a ja na to prisiel teraz. Som smutný Je mi doplaču

0 0
Nahlásiť
stefan90878 22 prispevkov Senica #2. RE: Laguna 2-hatchback (27. október 2012, 09:10)

Skús zavolať do firmy OPTIMIT ODRY. Je to firma na výrobu hadíc. Ale pred nejakými desiatimi rokmi, než ju odkúpila nejaká iná spoločnosť, tak vyrábali aj automobilové tesnenia dverí a kufra. Boli to tesnenia ktoré sa narážali na falc. Teraz sa tesnenia lepia a to asi nerobia. Neviem. Ak niečo zoženieš napíš kde.

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #3. RE: Laguna 2-hatchback (27. október 2012, 10:47)

dikes,v renaulte pitaju za ten keder 190eur,tak skusam zohnat starsie-docasu kym nezozeniem nove,pri Bytci je vrakovisko tak tam asi zajdem a vyberiem to najschopnejsie.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Laguna 2-hatchback (30. október 2012, 14:27)

ja by som tiež pozrel po používanom, treba si porovnať užitok / cena a v podstate ide o gumu, žiadnu dôležitú súčiatku


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #5. RE: Laguna 2-hatchback (30. október 2012, 17:22)

uz som si zohnal starsiu ale v lepsom stave za 10eur,az potom som si poriadne vsimol ze mi to zateka cez jednu z dier na dverach z vnutornej strany ked zhodim tapacir,-no nevadi aspon bude v rezerve.a na tie diery som si porobil take tzv.parozabrany,teraz to necham vyschnut a stvrtok-piatok nahodim tapacir,na ktory uz som si dal dookola taky cierny tesniaci pas-ako zuvacka to vypada ked to natiahnem,este to poistim silikonom a do spodku dveri vyvrtam dierku a dam gumenu zaslepku s dierkou na odtok vody z dveri a vsetko poriadne zakonzervujem proti nahodnemu prehrdzaveniu.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: Laguna 2-hatchback (30. október 2012, 18:38)

sikovny Súhlasim


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #7. RE: Laguna 2-hatchback (31. október 2012, 14:33)

Diki, Pýrim sa esteze ma to bavi Výborne

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #8. RE: Laguna 2-hatchback (20. november 2012, 18:54)

takze -cele som to prerobil-na vsetke dvere som porobil z igelitu tzv.parozabrany a podlepil tym tesniacim niecim co je na tapaciroch-dal som to tam-podlepil igelity a na tapaciri tiez som dal to" žuvačkove" tesnenie-natahuje "sa to ako zuvacka"-a je to hotove a vypada to ok-- uz mi tam nezateka. uff-skoro cely den som sa s tym puntičkarsky pohral Blééé Blééé Blééé

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: Laguna 2-hatchback (20. november 2012, 20:23)

Tak dufam ze to vydrzi dlho. Foto si nahodou nespravil co?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #10. RE: Laguna 2-hatchback (21. november 2012, 15:37)

nespravil-ani som na to nepomyslel-tak som bol sustredeny na pracu Som smutný

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Laguna 2-hatchback