Dacia Duster CDi- zimne pneumatiky

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 00:48

Autor
Správa
6zabco 7 prispevkov Prešov #1. Dacia Duster CDi- zimne pneumatiky (2. november 2011, 00:20)

Jazdim s rozmermy pneumatik 215-65- R 16, viem, ze mozu byt aj 225 -60 R 16. Hladam najvhodnejsi rozmer na zimnu pneumatiku pripadne rozmer 18 ". Súhlasim

Nakoniec som kupil zimne pneumatiky tych istych rozmerov. Spotrebu som mal podla pocitaca 8,4-8,5 l na 100 km, teraz mam opät letne a spotreba sa znizila na 8 l nafty. Som velmi spokojny, casto jazdim hlavne po nemeckych dialniciach, lebo tu zijem, a musim povedat, ze auto ma neskutocne dobru akceleraciu aj pri rychlosti 130, nema problem za kratku chvilu zvysit rychlost na 160. Na 6-tom rychl. stupni. Auto je obdivovane aj samotnymi nemcami a tiez ich je tu aj obcas vidiet - teda Duster-ov. Auto mam v plnej vybave+ doplnky ako tazne, opierka ruky, EPS, cierna metaliza, predlzena zaruka na 6 rokov. DOPORUCUJEM !!! Prajem vsetkym motoristom vela stastnych kilometrov na vsetkych auto znackach.

2 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Dacia Duster CDi- zimne pneumatiky (2. november 2011, 07:31)

tak na zimu podla mna tie 216/65 R16 budu lepsie. Na leto by som dal sirsie a s nizsim profilom


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Dacia / Dacia Duster CDi- zimne pneumatiky