Ziadost o vodicsky preukaz

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 14:43

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Ziadost o vodicsky preukaz (28. september 2012, 16:20)

Dobry den,
Mam dalsiu vseobecnu otazku :) . Podarilo sa mi spravit autoskolu a chcel by som si poziadat o vodicsky na policii, lenze v najblizsich mesiacoch nebudem v mieste trvaleho bidliska ale v Ba. Da sa poziadat on v Bratislave a aj ho tam vyzdvihnut ? Lebo doma to uz nestiham. Ak nie tak asi musim este trocha pockat :) ?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Ziadost o vodicsky preukaz (28. september 2012, 19:01)

Toto pisu na stranke Ministerstva vnutra:

"Vodičské preukazy vybavíte na oddeleniach dokladov poriadkovej polície príslušného okresného riaditeľstva Policajného zboru. Príslušné oddelenie dokladov prijíma žiadosti o vyhotovenie vodičského preukazu ústnym oznámením držiteľa vodičského oprávnenia. Žiadateľ o vydanie vodičského preukazu podáva žiadosť osobne na oddelení dokladov. Vodičský preukaz vydá orgán Policajného zboru príslušný podľa miesta udelenia vodičského oprávnenia alebo orgán Policajného zboru, kde si žiadateľ podá žiadosť o vydanie vodičského preukazu."

Zdroj:
http://www.minv.sk/?podanie-ziadosti-o-vyhotovenie-vodicskeho-preukazu-1

Ak som to dobre pochopil tieto pravnicke slovne schomoleniny, nemal by byť problém s tým, ak si o vodičský preukaz požiadaš na Policajnom zbore v Bratislave.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Ziadost o vodicsky preukaz (2. október 2012, 06:52)

pdola mna tiez len v mieste bydliska na prislušnom DI kde si robil aj skúšky


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Všeobecná diskusia / Ziadost o vodicsky preukaz