WV golf III.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 13:28

Autor
Správa

11 prispevkov
#1. WV golf III. (31. október 2011, 18:23)

Tak chcel by som sa vas spytat . WV Golf III. rada kabrio 1,8 benzin motor .. ako je natom ta motorizacia kazivost a podobne spotreba ma niekto stymto autom skusenost ? mam moznost dotiahnut z Rakuska kusok s original nabehanimy 120 000 km uplny servis jazdila natom zenska po Viedni 100% stav .. / pre vlastne zaujmi auto / ako sa to sprava v zime strecha latkova , a tak podobne ?

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: WV golf III. (2. november 2011, 15:05)

ja som na takom jazdil, sice iny motor, ale ak je auto v dobrom stave ako pises tak preco nie, boli to celkom podarene auta, kazivost tazko odhadnut vzhladom na ten rocnik, ale diely na tieto modely zozenies na kazdom rohu. A co sa tyka cabria, tak v zime to neviem zarucit, ale pokial kuris na plne tak v pohode


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#3. RE: WV golf III. (11. november 2011, 06:43)

este ak by som mohol co spotreba je to naozaj tych 11 l v meste ?:/ alebo da sa s lahkou nohov do 3 tisic otacok dat spotreba 6 -7 ? dakujem za odpoved :D

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: WV golf III. (11. november 2011, 07:40)

no neviem ci das tu spotrebu tak nizko, 1.8 benzin a je to dost stary rocnik, zalezi to aj od toho v akom stave bude dany model motoricky, ale hovorim ja som jazdil na diesel-ovom, tak neviem, mozno niekto iny bude vediet poradit


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / WV golf III.