imobilizér Renault Clio

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 02:36

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. imobilizér Renault Clio (21. september 2012, 18:22)

Nazdar. Má niekto skúsenosti s odpojením imobilizéru vlastnou pomocou? Mám aj kód k imobilizéru, skúšala som niekoľko postupov, ale nezabral ani jeden. Je možnosť, že je niekde v spínacej skrinke kdesi mechanický problém s imobilizérom a nemá to s kódovaním, alebo s odpájaním imobilizéru nič spoločné???? Alebo vie niekto zaručený spôsob odpojenia imobilizéru? Dík

0 0
Nahlásiť
stefan90878 22 prispevkov Senica #2. RE: imobilizér Renault Clio (21. september 2012, 20:14)

Mám obavu ,že s tým imobilizérom nevybabreš. Renault je na odpojenie imobilizéra dosť chránený. Neviem či sa nemusí robiť niečo z riadiacou jednotkou. Na túto opravu si skoč radšej do RENAULTU.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: imobilizér Renault Clio (24. september 2012, 09:35)

no čo ja viem tak immo dokážeš vypnúť cez diagnostiku riadiacej jednotke imobilizéru, zadáš kód a môžeš ho trvale vypnúť. Možno je aj nejaký iný spôsob, ale najbezpečnejšie to bude v origo Renaulte, alebo u niekoho, ktor sa diagnostike Renaultu rozumie


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť
KRAJCIR.PAVOL 31 prispevkov Topoľčany #4. RE: imobilizér Renault Clio (25. september 2012, 12:19)

na renaulte a bez diagnostky renaultu sa aute imo vypnut neda,iba ak niekto prerobi RJ,a nakoduje s UCB.Renolt to ma dost slusne zabespecene.

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / imobilizér Renault Clio