Znížený výkon motora.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 09:26

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. Znížený výkon motora. (28. október 2011, 20:34)

Vie mi niekto poradiť prečo motor 1,9 Tdi pri 2200 otáčkach stratí výkon?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Znížený výkon motora. (29. október 2011, 11:09)

fuha, pricin moze byt viac. v prvom rade by som zasiel na diagnostiku pravdepodobne


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: Znížený výkon motora. (29. október 2011, 22:01)

Viacero kamaratov malo stýmto problem logicky si zober že je to vtej hranici kde turbo pôsobý takže to by som riešil,,tu diagnostyku by som vyskúšal,a ešťe maš kopec ložisk ktoré ťi môžu uberať z výkonu takže !! v prvom rade nech ťi to napoja na PC a zisťia oni chybu :)

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: Znížený výkon motora. (30. október 2011, 09:46)

vysoký tlak turba nízky tlak turba..zablokovaný EGR..problém z overboost.. únik tlaku vzduchu..problém z palivom a tak ďalej a tak dalej..nepoznam TDI motory ale myslím ze to bude to iste ako na JTD

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#5. RE: Znížený výkon motora. (30. október 2011, 20:15)

ano a preto si myslim ze by bolo idealne zacat vypisom z diagnostiky. Nemusis sa zaoberat hladanim dovodu problemu. Zuzis okruh na par veci


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Znížený výkon motora. (31. október 2011, 10:33)

Ahoj, jedna s príčin môže byť v palive, ja som mal podobný problém, šiel som na diagnostiku a tam mi zistil chudú zmes, dovtedy som tankoval iba v Tescu, zmenil som pumpu a mám pokoj ...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#7. RE: Znížený výkon motora. (31. október 2011, 18:27)

tesco pumpa je voda riedena benzinom ... to sa netankuje


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: Znížený výkon motora. (31. október 2011, 21:39)

wiem ti odpovedat. :pretoze jazdis ako detko.tento problem som riesil uz x krat, tdi motor je ako clovek,ked nevyuzivas jeho potencial , sem tam aj v celom rozsahu otacok tak neskor uz ich vyuzit nemozes lebo nieje na to \"zviknuty\"

zda sa to byt smiesne ale keby som tuto \"zavadu\" u tdi neriesi tolko krat tak sa tomu tiez smejem...

z najvacsou pravdepodobnostou mas problem s regulaciou tlaku \"otacok\" turba - stava sa to vtedy ked sa jazdi na nizke otacky...

v servyse ti povedia,ze ho treba vymenit alebo zrepasovat (niektore typy sa vsak daju doma rozobrat vycistit namazat \"rozchodit regulaciu)bez toho aby si nich rozvazil poskladat a funguju ako nove (pri skladani nezabudnut podliat olejom)...

3 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: Znížený výkon motora. (1. november 2011, 08:29)

ano ja tomu tiez verim ze auto si zvykne ako jazdis. takze kludne to moze byt zleniveny regulator tlaku ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

Bjukemen
6 prispevkov Tisovec
#10. RE: Znížený výkon motora. (5. november 2011, 10:03)

..resp. váha vzduchu tak či tak diag povie viac

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #11. RE: Znížený výkon motora. (11. november 2011, 08:16)

Bjukemen zrejme mas pravdu, ak je to koncernovy diesel (VW) tak vaha vzduchu je prva mozna pricina, kazila sa snad na vsetkych modeloch po urcitom case, ako prve ju skus vytiahnut a i ked nie uplne, ale auto by bez nej malo ist lepsie


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

master.m
1 prispevkov Bratislava - Staré Mesto
#12. RE: Znížený výkon motora. (12. marec 2012, 10:11)

HAPPY_OLD_MAN ..... vsetky naftove motory pracuju len s chudobnou zmesou ... mozno si chcel napisat ze bola chudobnejsia nez mala byt...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Ford / Znížený výkon motora.