kúpa auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 7. máj 2024, 03:19

Autor
Správa

6 prispevkov
#1. kúpa auta (27. august 2012, 20:53)

Zdravím všetkých.
Chcel by som si kúpiť auto tak v cenovej kategórii max 4000€ , ročník od 2002. Som začínajúci vodič. Chcel by som niečo spoľahlivé, málo kazivé, s dostupnými nie drahými náhradnými dielmi a lacným servisom.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: kúpa auta (28. august 2012, 14:12)

takže stačí zadať tieto parametre do vyhľadávania a vieš, čo je k dispozícií http://osobne-auta.autobazar.sk/?p[param6][from]=2002&p[param17][to]=4000

ak hľadaš niečo spoľahlivé a nenáročné na úrdžbu šiel by som do Škody Fabie, VW Golf.. niečo z tejto kategórie


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: kúpa auta (28. august 2012, 14:36)

Zalezi od toho ake auta sa ti viac pacia ci hatchbacky, kombiky, sedany, SUV .... musis nam dat viac info. A na co auto potrebujes .... len tak sem tam jazdit alebo dochadzanie do prace, daj nam vediet kolko km predpokladas ze spravis mesacne ...

Inak takym najbeznejsim autom ktore ti urcite bude sluzit a je financne dobre na servis a prevadzkove naklady je Golf, Fabia, Ibiza, Octavia, Leon, Toledo ... a okrem toho na zaciatok by som odporucil benzin. Je menej narocny na servis, lacnejsie suciastky a kym sa naucis spravne jazdit ti bude lepsi ako diesel.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: kúpa auta (28. august 2012, 16:15)

no mam pre teba auto citroen xsara 2HDI

0 0
Nahlásiť
andel4 4 prispevkov Nemecko #5. RE: kúpa auta (28. august 2012, 19:42)

už dlho sa nepohybujem po cenách nahradných dielov na sk a cenach vobec jazdených aut ale na začiatočníka dať 4 tisic euro sa mi zdá byť vela

0 1
Nahlásiť

6 prispevkov
#6. RE: kúpa auta (28. august 2012, 22:37)

Mal by som záujem o hatchbacky. Auto nepotrebujem vyuzivat denne skor len na take obcasne jazdenie.

0 1
Nahlásiť

jozefkudlacek69
11 prispevkov Topoľčany
#7. RE: kúpa auta (29. august 2012, 13:20)

a VW POLO, by bolo ktore dobre?

0 1
Nahlásiť

AnimusDomini
1 prispevkov Bratislava
#8. RE: kúpa auta (29. august 2012, 20:11)

na obcasne jazdenie-naucenie sa jazdit je naj felda,fabka,starsi golf,volil by som benzin.dielov mrte,ak aj nieco tuknes,zozenies lahko a za dobry peniaz.opravi ti to kazdy sikovnejsi garazmajster.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: kúpa auta (29. august 2012, 22:26)

Ano aj mne sa pozdava nieco v style Fabia, Ibiza, Golf .... urcite benzin ... u golfa 1.6 a u fabka ibiza 1.4 benzin. Su to auta ktore opravuje kazdy druhy mechanik ak nie aj viac


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #10. RE: kúpa auta (30. august 2012, 09:08)

dobre ti radia, ak hladas nieco na zaciatok tak nieco nenarocne benzinove, Golf, Polo, Fabia, Ibiza, Corsa.. z hatchbagov sa da vybrat aj za rozumnu cenu


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#11. RE: kúpa auta (30. august 2012, 19:21)

Dakujem vam za rady. Pomohli ste mi. Aj som uvazoval nad dakou fabiou alebo VW polo.

0 0
Nahlásiť

Animak2
23 prispevkov Bratislava - Nové Mesto
#12. RE: kúpa auta (1. september 2012, 17:56)

ber fabie, pola, ibizi... 1.4MPI po roku 2005, tieto uz maju vychytane chyby, ta 75konova uplne postacuje pre zaciatocnika(pokial nejazdis brzda/plyn a budes dodrziavat vymeny tekutin, tak ta nema preco zradit)... mienis jazdit hlavne mesto alebo mimo mesto? podla toho vyberaj auto a nezabudni ho raz za tyzden rpevetrat aj ked nikam nepotrebujes... ak auto dlho stoji, tak mu stecie hlavne olej, vytvara sa kal na spodku nadrzi a tym sa aj viac zaniecuju filtre(olej, benzin/diesel)... a hlavne pokial cerpadlo znovu natlaci olej do motora a premazeho, tak motor dostane poriadne zabrat, mozes si dokonca poskodit steny valcov alebo ventily... a taktiez doporucujem dodrziavat vymeny tekutin v aute... olej doporucujem kazdych 10tisic, a hlavne kazdy rok menit filtre, pretoze ked auto stoji tak sa tie usadeniny zrazaju a rychlejsie spinia filter, ako benzinovy, tak aj olejovi... a od kadeho auta si odpis VINcislo a chod si overit historiu do autorizovaneho servisu... takto zistis ci je auto kradnute, pretocene alebo po totalke... na slovensku sa predava 75% aut, ktore maju pretocene tacho, po buracke, kradnute atd... vela stastnych kilometrov!

1 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#13. RE: kúpa auta (2. september 2012, 17:42)

Co by ste povedali na toto?
http://www.autobazar.sk/4241199/skoda-fabia-1-2-htp-classic/?i9=2919bdd3fe97

3 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#14. RE: kúpa auta (2. september 2012, 18:35)

Pekna, zachovala, cista, malo najazdene ... cena dobra, rocnik nizky. Mas to od sukromneho predajcu takze ak ti vyhovuje 1.2 htp a auto sa ti paci preco nie?

Je to sice slabsie auto, musis ratat s tym ze ked to nalozis bude sa to tazko hybat ... ale zase spotreba prijemna a servis lacny.

Ak v tom budes behat sam, pripadne dvaja, tak to bude v pohode stihat. Pri plnom nalozeni uz budes citit zataz.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

pegaskoo
3 prispevkov Bratislava - Petržalka
#15. RE: kúpa auta (5. september 2012, 06:50)

fabii htp a viacmenej vsetkym podobnym htp sa vyhybaj velkym oblukom.o problemoch tych motoroch boli napisane knihy..

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#16. RE: kúpa auta (5. september 2012, 12:13)

Znamy na takejto firemnej fabii spravil 260tis km po mestach a dialniciach bez poruchy. Iba bezne pravidelne vymeny co sa meni v kazdom aute ... rozvody, olej, filtre ...

Asi zalezi od kusu a od toho ako bolo o auto starane ... ale ja som tiez pocul vela zlych reakcii na HTP motory


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#17. RE: kúpa auta (7. september 2012, 23:17)

A co tak takyto Fordik?
http://www.autobazar.sk/4239084/ford-fiesta-1-25i-duratec-family/

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#18. RE: kúpa auta (7. september 2012, 23:24)

alebo tento
http://www.autobazar.sk/4207037/ford-fiesta/

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#19. RE: kúpa auta (9. september 2012, 14:22)

ta posledna 1.4 fiesta vyzera super


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / kúpa auta