TSI do staršieho VW

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 16:42

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. TSI do staršieho VW (22. august 2012, 12:36)

Je to možné, že by som dal TSI motor do VW Polo Classic r.v. 1996 ?? ..

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: TSI do staršieho VW (23. august 2012, 07:14)

povedať že je to nereálne je blbosť, ale určite by ťa čakalo veľa technických problémov, hlavne myslím v elektrike


Life is too short to remove USB safely
0 1
Nahlásiť

Animak2
23 prispevkov Bratislava - Nové Mesto
#3. RE: TSI do staršieho VW (23. august 2012, 09:27)

tiez si zisti, ci sa ti do stredoveho tunela zmesti prevodovka, resp. ci je povodna z pola kompatibilna a tiez ci to utiahne, pretoze preplnovane motory maju vyzsi krutak, nez klasicke atmosfery... 1.2 TSI by sa mam zmestit, ale 1.4 TSI musi mat vo fabii, pole, ibize DSG, pretoze manual sa do stredoveho tunelu nezmesti...

0 0
Nahlásiť

Animak2
23 prispevkov Bratislava - Nové Mesto
#4. RE: TSI do staršieho VW (23. august 2012, 09:28)

tiez bude asi treba kompletnu vymenu vyfukoveho potrubia...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#5. RE: TSI do staršieho VW (23. august 2012, 11:17)

Ako som uz pisal v druhej teme, mozne je vsetko. Ak si zrucny a ovladas zvaracku a pracu s kovom zmaknes to aj doma.

Podla mna sa to ale vobec neoplati. Urcite narazis na viac problemov ako si myslis a rataj s tym ze financne sa to neoplati. Tolko penazi co do toho das a casu co na tom stravis plus vybavovanie papierov schvaleni a homologizacii si radsej tieto prachy investuj do kupy novsieho auta, aj napriklad znova Polo ....


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

POGOUN
1 prispevkov Kanada
#6. RE: TSI do staršieho VW (23. august 2012, 13:03)

Predaj motor,predaj Polo a kup si Polo s 1.2Tsi...

2 0
Nahlásiť

1soda
3 prispevkov Bratislava-Petržalka
#7. RE: TSI do staršieho VW (26. august 2012, 11:39)

Animak asi nema predstavu ako vyzera auto ,tunel a prevodovka a priecne ulozenie motora,strasne sa mi paci ked okolo aut mudruje niekto,kto o tom nema ponatia .Na autach s priecne ulozenym motorom nema stredovy tunel ziadnu inu funkciu okrem vedenia vyfukoveho potrubia .
Za dalsie,naco by si dotycny daval nespolahlive 1.2 tsi na ktore cela europa nadava ?

3 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: TSI do staršieho VW (26. august 2012, 11:57)

Jednoznacne,mozne to je.
O tom ze takuto prestavbu v podstate nezlegalizujes(teda aj to sa da,len by si musel byt inac financne za vodou a musel by si velmi chciet)
takze naco sa s tym srat ked sa to da aj inak.kup polo 1.2tsi(aj ked podla mna ten motor nie je modlou spolahlivosti,sice vykon ma-na svoj objem ale tam to hasne)a to stare predaj.

ak by si "nazvaral" tento motor do kasni pola chcel by som vediet ako by sa pri nehode zachovali policajti a poistovna ak by to zistili(a ver tomu ze by to zistili)

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: TSI do staršieho VW (28. august 2012, 15:46)

hlavne by som motory 1.2 a 1.4 tsi vobec neriesil... po 35000 km sa rozpadáva polka motora ako piesty, ojnice a pod... už keď tak tak motor z eresy 1.4 tsi kompresor ale ten len tak lahko nenájdes a pracuje iba s automatom čiže financie a dalsi technicky problem navyse... kasli na to... radsej daj do pola 1.8t z g4 gti aj s napravou alebo z eresy o1

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#10. RE: TSI do staršieho VW (28. august 2012, 21:44)

Lenze taky motor 1.8 bude dost tazky na polo a urcite sa ti zmenia jazdne vlastnosti. Budu trpiet napravy a tazky predok a lahky zadok znamena nedotacavost pripadne pretacavist


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#11. RE: TSI do staršieho VW (2. september 2012, 12:09)

Fery86, mam 127 tisic a okrem servisnej prehliadky moje auto servis zvnutra nevidelo.. mam 1.2 tsi .. asi viem jazdit lepsie ako niekto, komu sa to "rozpadne" .. aj ked taketo skatulkovanie je absolutny nezmysel.. Ziadny motor sa nerozsype po 35 tisicoch, ak mu nedavas kazdy den na hubu. Daj mi tu tvoju 1.8 a dokazem ti, ze sa rozpadne aj ten.. a aj ovela skor ...

6 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Tuning / TSI do staršieho VW