Repro do Honda Civic 1998 Hatchback

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 23:03

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (18. august 2012, 16:21)

Zdravím,
rád by som sa spýtal aké reproduktory si mám kúpiť do môjho auta (Honda Civic 1998 hatchback) mením aj autorádio (to mám už vybraté- Pioneer DEH-1420ub) a rád by som chcel vedieť aké reproduktory sú tie pravé.

Chcem napájanie priamo do autorádia (bez zosilňovača a subwooferu), niečo čo má dobrý zvuk (žiadne šumenie, kričanie ani také čo pri vyšších hlasitostiach nevydávajú zvuk ako keby ste hovorili do ventilátora - "robotický" :D)

Aké by ste teda odporúčali? Aj predné, aj zadné.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (20. august 2012, 07:20)

tak vyber znacky je na tebe :) ale ja by som siel stylom dopredu nieco nenarocne + vysky a dozadu aspon trojpasmove, ked nejdes davat zosik ani subwoofer. A ten roboticky hlas zalezi aj dost od radia ake mas


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (22. august 2012, 14:20)

tak cim vacsie repro pouzijes tym sa da docielit lepsi zvuk. Asi budes davat repro na origo pozicie v interiery. Predavaju sa aj redukcie ktore umoznia na original pozicii pouzit vacsi priemer.

Mne osobne sa osvedcila znacka Magnat. Mal som aj sony xploid ale tie hrali podla mna plechovo.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (22. august 2012, 14:20)

tak cim vacsie repro pouzijes tym sa da docielit lepsi zvuk. Asi budes davat repro na origo pozicie v interiery. Predavaju sa aj redukcie ktore umoznia na original pozicii pouzit vacsi priemer.

Mne osobne sa osvedcila znacka Magnat. Mal som aj sony xploid ale tie hrali podla mna plechovo.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#5. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (22. august 2012, 14:20)

tak cim vacsie repro pouzijes tym sa da docielit lepsi zvuk. Asi budes davat repro na origo pozicie v interiery. Predavaju sa aj redukcie ktore umoznia na original pozicii pouzit vacsi priemer.

Mne osobne sa osvedcila znacka Magnat. Mal som aj sony xploid ale tie hrali podla mna plechovo.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (22. august 2012, 14:20)

tak cim vacsie repro pouzijes tym sa da docielit lepsi zvuk. Asi budes davat repro na origo pozicie v interiery. Predavaju sa aj redukcie ktore umoznia na original pozicii pouzit vacsi priemer.

Mne osobne sa osvedcila znacka Magnat. Mal som aj sony xploid ale tie hrali podla mna plechovo.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

kenny438
2 prispevkov Trnava
#7. RE: Repro do Honda Civic 1998 Hatchback (17. september 2012, 10:51)

taktiez doporucujem magnat. za malo penazi dobra kvalita. a dokonca az trojrocna zaruka. mam hondu civic 1997rocnik a do dvery som kupil nieco taketo. http://www.audioshop.sk/audioshop/car-hifi/reproduktory/pro-power-216-komponent samozrejme hlbka tychto repro je vacsia tak musis kupit aj kruzky ktore samozrejme neni problem zohnat. ja som daval 2cm a bez problemov mi to tam vyslo, okno ide davat dole a ziadne upravy v tapacire tak rezerva je tam dostatocna. na zadne plato som daval magnat 693. ale tie maju taky velky magnet a tazku kevlarovu membranu ze ich autoradio neutiahlo tak som musel kupit zosilnovac.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Honda / Repro do Honda Civic 1998 Hatchback