SEAT LEON 2002

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 14:28

Autor
Správa

matt303
6 prispevkov Bratislava - Petržalka
#1. SEAT LEON 2002 (11. august 2012, 14:32)

Dobrý deň. Mám na vás prosbu. Kúpil som pred nedávnom LEONa 2002 81kW. Je to super krásne autíčko z dobrou spotrebou a zatiaľ som z ním nemal žiaden problém až na menšiu optickú vadu. Sused kúpil to isté až nato že FR. Tak by som sa vás chcel opýtať že či a kde sa dá zohnať FRkový body kit a cca koľko by ma to stálo lebo priznajte sami že FRko vyzerá lepšie. Ďakujem

3 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: SEAT LEON 2002 (12. august 2012, 00:09)

Ahoj, tak urcite FR vyzera poprdeli ... zohnat bodykit podla mna nie je problem. Staci trocu pogooglit a mas hned par eshopov, pripadne sa daju zohnat aj ine bodykity ako z FR.

Myslim ze hlavny rozdiel asi v naraznikoch a prahoch. Podla mna to vyjde asi na dost draho dorobit to na klasicky Leon. Rozumnejsie bude podla mna najst si FR original a ked najdes, predat svoje a kupit FR. Asi sa to financne neoplati prerabat.

Jedine ak by si na nejakom vrakaci alebo na inzeratoch nasiel na predaj FR veci starsie a idealne vo farbe tvojho auta.

Staci popozerat inzerciu. Napriklad tu na autobazari alebo na bazar.sk ci nie su nahodou na predaj.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: SEAT LEON 2002 (14. august 2012, 06:38)

tiez si myslim ze to budes mat jednoduchsie predat a kupit uz FR, ibaze v pripade ze by ta prestavba bavila :) to uz musis brat ako konicek Fajn


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
grejdo 1 prispevkov Babiná #4. RE: SEAT LEON 2002 (17. august 2012, 23:28)

topsport narazniky sa daju zohnať do dakych 300 až 400 euro vo farbe a predný pasuje netreba nič prerábať , prahy tiež pasuju a jedine čo treba vymeniť je uchytenie vzadu vlavo na podblatniku čo sa da kupiť v seate. Skus seatclubslovakia tam je písane čo všetko treba a pozri si autofra ktorý sprostredkúvajú tovar z polska a allegro kde si najdeš v polsku čo ti treba a cez autofru to objednaš. Takže do googla si daj allegro, autofra a seatclubslovakia.

0 0
Nahlásiť
tono881 1 prispevkov Zahraničie - ostatné #5. RE: SEAT LEON 2002 (18. august 2012, 15:06)

cau.aj ja som mal leona a tiez som mal nanom FRkovy bodykit.da sa to zohnat aj na nete ale je to drahe.stoji to okolo 600 eur.ale ak ta to nesuri tak pozeraj castejsie ponuky na nete a urcite najdes aj lacnejsie.ja som mal nato stastie a cele ma to vyslo len do 200 eur.cau

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: SEAT LEON 2002 (18. august 2012, 21:24)

Ahoj.. prestavba na FR alebo Top Sport, čo je jedno a to isté, ťa vyjde vela.. grejdo má pravdu.. potrebuješ iné uchytenie nárazníkov.. najlepšie je nájsť si diel vo farbe tvojho auta, alebo predať tvoje a kúpiť si FR, ale!!! jedno velké ale.. v tom, čo máš ty, je najlepší motor od vw group.. ten motor zožerie aj vodu, ked ju doň natankuješ.. s FR na toto zabudni.. priprav sa na aditíva a len kvalitnú naftu, budeš si hladať čerpačky, kde budeš tankovať.. žiadne gulf, či tesco a podobne.. pekne kvalitné čerpačky inak ti vstreky povedia papa.. Že aha FR je totiž PD (pumpa diza), je to naročnejší motor, ako tá tvoja klasická rotačka.. takže daj si tam pekne nárazníky a prahy a trebars aj interiér z FR, lebo ten je tiež iný, ale motor si nechaj ten čo máš.. teda aspoň to ti ja odporúčam.. priprav si na prestavbu 500 eur Súhlasim

1 0
Nahlásiť

Animak2
23 prispevkov Bratislava - Nové Mesto
#7. RE: SEAT LEON 2002 (23. august 2012, 18:31)

donna ako mozes povedat ze 2.0TDI je najlepsi motor?! To si asi nepocula o 1.9TDI.... 2.0TDI je robeny na dialnice, ze denne urobis 200km a uz vobec nieje robena triska diza, ale common rail, ved ma 170 koni, to je ta AUDInacka...skor by som ti oplatil kupit jazdeny FR, tiez pokukujem po nejakom, ale s 2.0T FSI, sice budem jazdit v meste za 10, ale myslim si ze to bude stat zato :)

0 1
Nahlásiť

str111
2 prispevkov Veľký Krtíš
#8. RE: SEAT LEON 2002 (26. august 2012, 11:27)

Tu ide o Leon Mk1 (rok 2002) tam sa objem 2.0 nevyskytoval, len 1.9 TDI. Týpek má 81-kw verziu 1.9 TDI, čo je legendárny (každý ti povie, že je teoreticky nezničiteľný, ale dymivý) motor s rotačným čerp.; FR-ko má použitú technológiu PD, ktorá lepšie spĺňa emisné normy, ale za cenu nižšej spoľahlivosti a má zvýšený výkon na 110 kw, keďže ide o formula racing.

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / SEAT LEON 2002