Seat Cordoba II - sportovy vyfuk

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 14:55

Autor
Správa
matess701 3 prispevkov Sabinov #1. Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (9. júl 2012, 21:46)

Prosim vas mohol by mi niekto poradit snazim sa najst na nete sportovy vyfuk original na Seat Cordobu II 6L 1.4 16V
ale bezuspesne tak som sa rozhodol ze tam dam uni vyfuk lenze nastal problem s osadenim a rezat do karoserije tak to radsej ne. Za odpovede vopred dakujem :)

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (10. júl 2012, 14:10)

iny napad ako to vyrezat do narazniku, to byva dan za sportovy vzhlad


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (10. júl 2012, 20:21)

Co myslis rezat do karoserie? Diera do naraznika?

Neviem ja osobne by som do toho nesiel ... iba co to rapoce a ma hluk auto. Pri dlhsich cestach to bude iba na obtiaz. Moj nazor.

Ale ked sa ti to paci, tak si myslim ze diera do naraznika zadneho nie je problem. Ak ta prestane bavit rapotanie, tak tam hodis iba koncovku aby neostala diera a normalny vyfuk. Hluk normalny ako od vyroby, ibaze vzadu vidiet koncovku.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
matess701 3 prispevkov Sabinov #4. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (11. júl 2012, 10:21)

Rezat do karoserije mislim ze v narazniku je zelezna vystuha na uchyt narazniku a tazneho zariadenia ktore by som nechcel nejak oslabyt,

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (12. júl 2012, 07:31)

no a bude ti to pasovat? ja len tolko, ze ta diera by mala kopirovat koncovku vyfuku, aby to namiesto zelaneho vzhladu nemalo nezelany vzhlad Haha


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
matess701 3 prispevkov Sabinov #6. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (13. júl 2012, 09:19)

vzhladovo to by nemalo podla mna nezelany vzhlad a aj keby tak mislel som nato dopredu a mam okrasny hlinikovy plech aby to zakrylo

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (30. júl 2012, 22:07)

DAJ TAM UGORKU A BUDE VSETKO FAJN A POSLI MI 500 EURO ZA TO TU RADU

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #8. RE: Seat Cordoba II - sportovy vyfuk (1. august 2012, 07:46)

a bavime sa o celom sportovom vyfuku alebo len o sportovej koncovke?


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / Seat Cordoba II - sportovy vyfuk