7 miestne auto-aké vybrať?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 14:25

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

ericqa72
2 prispevkov Prešov
#1. 7 miestne auto-aké vybrať? (28. jún 2012, 15:44)

Zdravím...Nakoľko sa nám narodili dvojčatá a dokopy nás je 6, musíme sa poobzerať po autíčku, ktoré je väčšie... Čože? ...a zavezie nás všetkých. Lenže nevieme ktoré sú spoľahlivé, nekazivé, aká značka je lepšia benzín-ktorá zas nafťák, no a tak podobne Že aha Samozrejme, budeme kupovať ojazdené, lebo na nové nemáme...Doteraz sme mali Octávku. Ak by vedel niekto poradiť, vopred ďakujem Fajn Erika

1 2
Nahlásiť
Pjotor 1 prispevkov Svätý Jur #2. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (3. júl 2012, 12:11)

Ja by som odporucal Toyota Corola Verso, s benzinom, ma sice oproti dieslu vyssiu spotrebu, ale ocenis v zime rychly nastup kurenia, deturencom nebude zima v aute ani ked je -15. Dalsia vec je ze Toyota benziny su takmer nesmrtelne a interiery su dobre postavene a takzvane deti-odolne.
Ak radsej nieco ineho a diesloveho, Tak Sharan, Alhambra, Galaxy 1,9 TDI, 66 KW motor je na velke auto malo, treba s pozriet po vykonnejsej variante, typicka chyba tychto aut je, ze bez nezavisleho kurenia je v nich v zime zima a bez folii na oknach klima nestiha v lete chladit. Cize ak jedno s tychto aut tak urcite s nezavislim kurenim a foliami na oknach.
Opel Zafira, ano s vyhradami koly castym porucham. Diesel nie maju velke problemi, benziny su zase zrave a dost podstatne, ale ma to 7 sedaciek a zadny rad mozes bez problemu zasunut pod podlahu, ked ho nepotrebujes a mas velky kufor.
Renault Espace, ten neodporucam kvalita je dost zla.
Citroen C8/ Peugeot 806 to je snad este horsie ako Espace, ano su to velke auta kde rodinu pomestis bez problemu, ale nestoji to za tie technicke nedostatky.

Dufam, ze ti tento nazor pomoze

15 6
Nahlásiť

1 prispevkov Nové Zámky
#3. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (3. júl 2012, 17:11)

Ja by som to tak tragicky nehovoril,že dieslová Toyota Corola Verso nie je spoľahlivá v zime,ja ju mám od vlaňajška jesene tak čo sa týka toho kúrenia, je spoľahlivá,mám sedem miestnu verziu s najvyšším výkonným dieslovým motorom a musím povedať,že je to fakt spoľahlivé a typicky rodinné auto,nie preto to auto chválim,i keď ho ja teraz predávam,lebo pre mňa je to už nevyužiteľné sme len totiž iba dvojčlenná rodina. A čo sa týka aj spotreby na taký výkon motoru a váhu vozidla je veľmi dobrá,ja osobne jazdím s ňou v priemere 6,1/L na 100 Km.

1 3
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (3. júl 2012, 19:55)

chcel by som sa spitat co si mislite o VW T5 2,5 tdi 128Kw alebo 2,5 TDI 96Kw

3 3
Nahlásiť
zolnee 2 prispevkov Komárno #5. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (4. júl 2012, 11:46)

odporučil by som daciu lodgy novinka na trhu za dobrú cenu

4 4
Nahlásiť

1 prispevkov Nemšová
#6. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (4. júl 2012, 19:36)

hej s tou daciou lodgy suhlasim..mal som už v nej možnosť sedieť,viesť sa v nej a za tie peniaze je to rozumne auto,

1 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (4. júl 2012, 19:58)

a na sag ste uplne zabudli?? ja mam shran a nad mieru spokojny a zabudovane detske autosedačky vec na nezaplatenie,,

0 2
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (5. júl 2012, 01:38)

ja mam tiez dvojicky a jednoznacne sharan,galaxy,alhambra.nic ine v takej vybave,spotrebou,vykonom nieje.urcite nie renault,peugeot,citroen.mal som galaxy,sharana a teraz idem kupit zase sharana.a ked sa nieco pokazí vsetko je na to dostat rychlo a za slusne peniaze.urcite budete spokojny.s pozdravom mato

2 2
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (5. júl 2012, 12:39)

ano VW Sharan je spolahlive a rozumne auto


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 3
Nahlásiť

ericqa72
2 prispevkov Prešov
#10. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (5. júl 2012, 18:35)

Ďakujem pekne za ochotu podeliť sa o názor a cenné rady... Spokojnosť Erika

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#11. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (7. júl 2012, 23:32)

skús sa pozriet na C4 grand picasso 1,6HDI dobrá spotreba, super výbava.

2 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#12. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (8. júl 2012, 18:20)

Erika ja by som sa aj pozrel po Honde Stream (7 miestna) a 2,0 benzín 156 koní, dobrý podvozok, dobrá výbava už v základe a málo udržbové auto..

4 0
Nahlásiť

Lukasik823
1 prispevkov Poprad
#13. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (8. júl 2012, 18:55)

Ja by som prave naopak navrhoval Espace v dlhej verzii ale urcite 2006 a novsi, starsie ani zadarmo, jedine ak v benzine nieco, diesel 2002-2006 hroza, som Renault-ak, a ziadny Renault od 2001-2006 by som si nebral ani zadarmo. Od 2006 kvalita isla neskutocne hore Fajn

3 2
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #14. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (9. júl 2012, 13:58)

co takto sa pozriet po nejakom Vane ako Sharan, Zafira alebo Touran je celkom schopne riesenie


Life is too short to remove USB safely
2 2
Nahlásiť

1 prispevkov
#15. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (10. júl 2012, 13:13)

ahojte rodinka, ja bysom tiez odporucal Sharana 96 kW a kazdopadne v kozi kvoli detom, ak narobia neporiadok utries to a hotovo, textil vsetko nasaje a su tam potom flaky co nevyzera pekne a znizuje dalsiu cenu auta, s vykurovanim a klimou nemam problem ako tu pisal Pjotor hore, v lete to mam nastavene na 26 stupnov lebo ak nastavim menej tak je v aute zima.

2 2
Nahlásiť

carda7
6 prispevkov Košice - Staré Mesto
#16. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (12. júl 2012, 20:42)

no ja mam zafiru benzin kombinovany plynom a v pohode nadrz plynu v podvozku kde ma byt rezerna takze plnohodnotne auto a spotreba lepsia ako hociktory van diessel-uz sekvencne vstrekovanie takze clovek ani nezisti kedy ide na plyn ani vykon neklesne mam 103 kwa sport verzia 1.8 ale asi po tomto aute asi este vacsie ford galaxy benzin kombi s plynom a ziadny strach ze to vybuchne

3 1
Nahlásiť

6 prispevkov
#17. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (16. júl 2012, 16:47)

Ja by som odporúčal Ford S max,vraj veľmi dobré auto,vynikajúci podvozok a výborná kvalita,je ale drahšie....

4 2
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#18. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (17. júl 2012, 12:57)

jazdou a dizajnom Ford S-Max alebo potom spolahlivi Japonci - Toyota Corolla Verso, Mazda 5......Francuzov neber-neskor len starosti...vyborny pomer cena/protihodnota ma aktualne tiez Chevrolet Orlando ( ked neratam daciu lodgy , kt. je ale vyslovene low-costove auto)..good luck Súhlasim Súhlasim Súhlasim

4 2
Nahlásiť

luckili19
1 prispevkov Prešov
#19. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (20. júl 2012, 16:41)

Urcite na 100% odporucam Ford S-max 2.0 TDCi-103kW Súhlasim je to velmi spolahvile,rychle,komfortne auto...Ale neoporucam brat motor 1.8 TDCi lebo ked je auto tazke samo o sebe a este tam natrepes 6 osob tak pomali taha... Výborne Výborne Výborne

4 0
Nahlásiť
Zony123 2 prispevkov Senica #20. RE: 7 miestne auto-aké vybrať? (21. júl 2012, 12:37)

sopercentne Ww touran nadmieru sem spokojny popicic auticko spotreba 4.7 pop meste diesel Súhlasim

2 9
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / 7 miestne auto-aké vybrať?