Golf 3 1,8 kabrio

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 19:41

Autor
Správa

11 prispevkov
#1. Golf 3 1,8 kabrio (12. jún 2012, 13:01)

Zdravim borci mozno ste si vsimli mozno nie mam tuna hodeny inzerat golf 3 kabrio cerven ykrasny cena 2700 predavam ho koli tomu ze ma benzinovy motor a ja zhanam resp potrebujem naftak ... no nikto s ami nan neozyva tak ma napada varianta preprabky vymenit motor za naftovy je to vlemi zlozite ? stoji to vela ? meni sa viac veci nez len motor ? kto sa vyzna tka neh mi poradi dakujem :)
www.smond.imag ... eshack.us
www.smond.imag ... eshack.us
www.smond.imag ... eshack.us

www.smond.imag ... eshack.us
www.smond.imag ... eshack.us

0 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Golf 3 1,8 kabrio (12. jún 2012, 13:55)

No hlavne to bude velmi vela papierovaciek a kolkov ... osobne si myslim ze sa to vobec neoplati ... radsej to predaj a zozen naftak


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

11 prispevkov
#3. RE: Golf 3 1,8 kabrio (12. jún 2012, 17:20)

papierovacky niesu problem .. mam dobre zazemie nato .. len ci sa tam meni vela veci proste ... chcem to predat ale nikto sa neozyva asi nemaju ludia zaujem o take auto

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Golf 3 1,8 kabrio (13. jún 2012, 08:23)

fuh no uz som sice videl vsetlico aj 1.9TDi v Skode 120 Fajn ale ja osobne by som sa asi do toho nesiel, nechaval by som to tak. A hlavne ked to chces predat tak do prestavby das urcite viac ako mozes z kupy dostat, takze myslim ze ani z tejto stranky sa ti to neoplati


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#5. RE: Golf 3 1,8 kabrio (18. jún 2012, 19:05)

pokial viem, ak menis motor tak mozes dat len tak isty. inac to auto neprihlasis. Ak mas kontakty, teoreticky by sa to malo dat, ale pri takomto starsom aute sa to neoplati podla mna

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / Golf 3 1,8 kabrio