usa auta a moto

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 04:10

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. usa auta a moto (11. jún 2012, 17:45)

dobry den dovazame auta a moto z usa samozrejme zabezpecujeme aj nahradne diely a diagnostiku kontakt 0905528207

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: usa auta a moto (12. jún 2012, 10:35)

kolko zhruba výjde prevoz auta s prihlásením keď nepočítam cenu vozidla? A ešte by som sa chcel spýtať, niektoré vozidla v USA nevedú VIN číslo, ako sa rieši táto situácia?


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: usa auta a moto (13. jún 2012, 17:15)

no kontajner stoji CCA6000 dlarov zmestia sa tam dve auta a nejake veci. Dopravy su aj lacnejsie ale neni zaruka za prepravu toto je dovoz az do SR neviem ake vozi nemaju vin poviem pravdu ze som sa este nestretol s takouto vecou a cena prihlasenia zavisi ake a ako stare vozidlo by to malo byt samozrejme treba si pripocitat dph a clo je cca do 10percent

0 0
Nahlásiť
sheggy666 1 prispevkov Malacky #4. RE: usa auta a moto (27. október 2012, 17:29)

ak chcete dovoz kvalitného auta zo servisnou historiou jednoznacne odporúčam AUTO-IMPORTE.WBL.SK
majú vela spokojných zákazníkov a ich prístup je maximálne seriozny,bodaj by takých predajcov bolo len viac,
osobná skúsenost,110% spokojnost a prekvapenie,nič vám nezataja a poradia vo všetkom!!!
Dovážaju len od Nemcov a tý sú Top! Súhlasim

3 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Dovoz vozidiel zo zahraničia / usa auta a moto