rada na zlato

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 14:52

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

8 prispevkov
#1. rada na zlato (5. jún 2012, 12:18)

mam golf 1,4 16v ben.. zacalo my blbnut motor pocas jazdy my same odceba shasne alebo na volnobehu nikto my poradil že vra mam vymenit škrtiacu klapku poradi my niekto dakujem

1 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: rada na zlato (5. jún 2012, 16:28)

No myslim ze skrtiacu klapku staci vycistit ... pozri filtre ci su ciste. Ale nemusi to byt iba tymto. Zdochinanie moze sposobovat viac faktorov. Motor sa zacne pred zdochnutim trapit ci nic a len ho vypne? Zacne sa auto predtym ako zdochne inak spravat?


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#3. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 07:31)

nazdar auto sa inač nesprava klapku som vyčistil aj tak to roba dalej neskam my ma prist druha klapka tak uvydim jak to pojde len ho vypne znovu naštartujem a zas ide mam ho pomali 3mesiace a us blbne

0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 07:51)

a ked blbne tak ho vypne nahle, ze by to bol elektricky problem, alebo ho dusi, ako pise robec, moze to byt hocico, skrtiaca klapka je jeden z problemov, ktory to moze sposobovat


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#5. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 09:49)

otačky na volnobehu my začali sa pohibovat okolo zdevat na desat ked nastartujem pridam potom ustali na desat klapku som vyčisti dal novy filter

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #6. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 13:15)

no ale co sa volnobehu tyka tak tych 900 - 1000 otacok su uplne normalne, kolisu nejako? ci sa pekne ustalia


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#7. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 13:24)

skontroluj si sviecky, a snimac kluky

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 15:00)

nuz... specialne kvoli tomu som si spravil konto :D ... mne tiez zdochynal golf 1.4, najprv som precistil skrtiacu klapku - to pomohlo trosku pri pridavani plynu, ale aj tak zdochynalo a potom nechcelo nastartovat isty cas - problem bol v elektronike, konkretne v imobilizery - v kluci bol zly kontakt, ked som pouzil nahradny, tak to nerobilo... inac moze byt problem aj v lambda sonde, tak treba ju skusit odpojit alebo dat na diagnostiku, ci nehlasi chybu

1 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 15:41)

ano problemov moze byt velmi vela ... aj imobilizer aj lambda je urcite mozny problem ... takisto aj spominane sviecky, kable a cievky alebo snimac na klukovke pripadne sytic ... tazko povedat ... treba postupne


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#10. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 19:12)

imobilizer by som asi vylucil. pokial viem ak je zly imobilizer, tak auto hned po nastartovani zdochne. a veru, úricin moze byt vela. napichni to na diagnostiku

0 0
Nahlásiť

Fantinus
14 prispevkov Bratislava - Devín
#11. RE: rada na zlato (6. jún 2012, 22:06)

Ahoj, mal som podobný problém. Mám VW BORA 1,6 čo sú v podstate zhodné motory ako majú GOLFy. Dôkladne som vyčistil škrtiacu klapku a váhu vzduchu. Dostať na to špeciálne prípravky od firmy LIQUI MOLY. Pri čistení váhy vzduhu buď maximálne opatrný, lebo ju môžeš pri neopatrnom čistení veľmi vážne poškodiť. Alebo si to daj spraviť niekomu kto s tým má skúsenosti. Potom treba spraviť nastavenie na WAGu. Servisy neradi robia tieto čistenia a snažia sa presvedčiť zákazníkov že škrtiaca klapka a váha vzduchu sú vadné a že ich treba vymeniť lebo tak majú peniaze za nové súčiastky + cenu za prácu. Výmena klapky + váhy + práca by ťa vyšla cca na takmer 500€!!! Je teda na tebe pre ktorú možnosť sa rozhodneš.

2 1
Nahlásiť

8 prispevkov
#12. RE: rada na zlato (9. jún 2012, 09:29)

otačky sa my ustalia hned klapku mam us nahodenu aj tak sa sprava rovnako vypne ešte skusin ho dat na diaknostiku a uvydim

0 1
Nahlásiť

2 prispevkov
#13. RE: rada na zlato (9. jún 2012, 12:54)

mne toto robil golf 1.8T a bol to ten skurvený imobilizér

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#14. RE: rada na zlato (11. jún 2012, 15:00)

kluč som vymenil roby to to iste ostava my skontrolovat to ostatne skurvene aut Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam... Nadávam...

0 0
Nahlásiť
Meths 1 prispevkov Zahraničie - ostatné #15. RE: rada na zlato (15. jún 2012, 10:39)

ked citam tie prispevky tak mi je zle z tej slovenciny co tu pouzivate. roby, ostava my skontrolovat, mam us nahodenu, diaknostiku.... mal si chodit do skoly krista tam by ta to mozno aj naucili Nadávam... Nesúhlasim

3 5
Nahlásiť
Tierson 1 prispevkov Bratislava #16. RE: rada na zlato (16. jún 2012, 08:54)

mal som ten isty problem na golfe ,pri nastartovani zdochlo a nedrzalo oatcky 2-3000vymenili sme klapku a vsetko klape ako ma klapka nekomunikovala s riadiacou jednotkou,tam je problem

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#17. RE: rada na zlato (18. jún 2012, 08:24)

Zdravim, az tak do aut sa nevyznam, mam passat 1.9 tdi a nieco podobne sa mi teraz stalo. Za jazdy mi vypol motor, este nastartoval, na parkovisku mi neslo ani nastartovat, tak som nechal odpocivat auto a nadruhy den rano nabehlo. Tak hajde hned do servisu a problem bol so snímačom otáčok (myslim, ze na to dosli podla PC), ktory bol teda ze dost zasvineny, tak mi ho vycistili a uz je vsetko v poriadku. Nemuseli ani novy kupovat, len sa vycistil stary, takze usetrene naklady...:-)

0 0
Nahlásiť

shit-happens
2 prispevkov Nitra
#18. RE: rada na zlato (18. január 2014, 16:12)

Česť. Neviem či ti to ešte robí alebo nie, ale mal som podobný problém. Tiež som sa babral so škrtiacou klapkou ale márne, jediné na čo to bolo dobré, že som zaslepil ERG ventil a prečistil klapku aj sanie. Skúšal som od indučky, čidla kluky až po ukostrenie motora a pod. Nakoniec banálny problém - spínačka. Výmena 5€ z vrakáču a fičím ďalej.

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov Čadca
#19. RE: rada na zlato (31. august 2014, 21:35)

Serus mam problém z golfom 1.4 16V 55kw dochne mi auto nedrží otáčky bol som v 5 servisoch a nikde nikto nič nevedel stáva sa mi ze vipnem auto a idem ho naštartovať a nechce ho natočiť sviečky kable de jake snímače vymenene aj klapka prečistena nastavená a nič a dochne mi aj zájazdy a uz si neviem dat stu kurvu rady nevie mi niekto poradiť co a ako ? Diky

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#20. RE: rada na zlato (29. október 2017, 16:35)

Mal som to isté skúšal som všetko čo píšu ostatný,včera som si to tu prečítal dal som náhradný kľúč a ide super ďakujem,veľa šťastných kilometrov všetkým.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / rada na zlato