Chromove disky na Daciu Duster,18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster EUR 1.149,00

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 11:07

Autor
Správa
6zabco 7 prispevkov Prešov #1. Chromove disky na Daciu Duster,18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster EUR 1.149,00 (3. jún 2012, 22:38)

18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster
EUR 1.149,00,
Mam cierneho Dustera 4WD a na nemeckom e-bay-i som nasiel chromovane disky s osvedcenim, testami na montaz. Tie testy som si dal poslat, cakam na nich, ak sa vsetko potvrdi, tak si ich s najväcsou pravdepodobnostou kupim. Myslim si, ze to bude vyzerat fantasticky. Firma ma europske zastupenie v Hamburgu, kde je aj predajna, ale zaslu aj postou, aspon tu v Nemecku. Vraj vedia dodat hned k tomu zodpovedajucu pneumatiku na disk. Nepodarilo sa načítať obrázok Ak by mal niekto zaujem, pomozem dalej informovat. Drzim palce vsetkym dusterakom. [link][/link] 18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster
EUR 1.149,00

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Chromove disky na Daciu Duster,18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster EUR 1.149,00 (4. jún 2012, 09:37)

pozeral som ich a vyzeraju skvele :) uz mas aj takyto rozmer zapisany v papieroch? alebo ich tam musis dodatocne dat zapisat


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
6zabco 7 prispevkov Prešov #3. RE: Chromove disky na Daciu Duster,18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster EUR 1.149,00 (5. jún 2012, 21:52)

Dnes mi prisla odpoved na poziadavku, aby mi zaslali vyrobne osvedcenie, ze chromove disky mozno pouzit na Dustera a prisiel tento meil:


die Keskin LKT9 chrom ist in 18 Zoll nicht mehr lieferbar und wird auch so nicht mehr produziert.

Alternativ können wir bei Bedarf eine andere Farbe anbieten.---------skusim prelozit, ze : tie disky uz nie su viac k zaslaniu a tiez uz sa nevyrabaju, ponuka alternativu v inej farbe.

Skoda, mal som na nich zalusk. Ak vyrobca povoluje aj väcsie disky s pneumatikami potom ani asi netreba to extra zapisat v technicaku, si len myslim, ale kazdy dopravak by mal vediet na 100 %.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Dacia / Chromove disky na Daciu Duster,18" Chromfelge​n Keskin KT9 für Dacia Duster EUR 1.149,00