Dacia Logan - Kúpiť alebo nie?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 27. apríl 2024, 01:38

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (10. máj 2012, 21:42)

Dacia Logan - auto pomerne nové, málo najazdených kilometrov za podozrivé nízke ceny. Pri kúpe tohto vozidla, čo sa dá očakávať?

2 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (15. máj 2012, 17:40)

Nič nečakaj Fajn .Dacia je dobre a spolahlive auto.A keď ti nevadí image značky tak kludne do toho chod.Nieje co riesit Súhlasim

2 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (15. máj 2012, 20:16)

Ak neočakávaš veľa a nemáš predsudky tak určite to auto poslúži ... Aj keď sa bude kaziť chvíľami servis bude príjemný pre peňaženku ... a za málo peňazí máš pomerne nové auto. A nové auta sa menej kazia ako staré alebo zničené ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
3 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (15. máj 2012, 20:49)

daciu logan 1,6mpi som mal vyše 7 rokov predával som ho ako nové malo skoro90000 žiadny problém po uverejnení na nete som ho predal behom piatich dní

1 0
Nahlásiť
Silverblue 3 prispevkov Brezno #5. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (16. máj 2012, 18:48)

je to jednoduche auto poskladane z osvedcenych komponentov cize pokazit sa tam ma malo co

1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #6. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (17. máj 2012, 13:46)

ak hladas nieco nenarocne a lacne na udrzbu tak je to vhodne auto


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (19. máj 2012, 12:38)

otec znicil za 3 roky 2 logany.jeden zadrel motor a na druhom klakli poloosi,ale to preto ze chodi asi po rolach.vrzganie je tam na dennom poriadku.ja som mal daciu duster diesel(uplne novu) a predal som ju po polroku,motor hrkotal od novoti,malo odkl priestoru,podvozok hrdzavel uz po 3 mesiacoch atd
HUMUS DACIA.ani zadarmo by som to nechcel Nesúhlasim Nesúhlasim Nesúhlasim

4 2
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (22. máj 2012, 07:18)

...ruky prec....!!! ..pisem po vlastnej skusenosti....

1 3
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: Dacia Logan - Kúpiť alebo nie? (15. jún 2012, 09:09)

Dobrý deň,
Daciu som si kupoval zhruba pred pol rokom. Nechcel som moc drahé auto. V televízii som videl nejakú reportáž, že si napíšete na internete nejakú dopyt a oni vám odpovie a je to vraj zadarmo. Tak som to skúsil a vyšlo mi to. Fakt môžem odporučiť .. :)

4 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Dacia / Dacia Logan - Kúpiť alebo nie?