VW Passat 2,5 TDI

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 12:20

Autor
Správa

rosaria
1 prispevkov Prievidza
#1. VW Passat 2,5 TDI (5. máj 2012, 18:12)

Ahojte potrebujem, radu. Auto je v super stave sú vymenené takmer všetkymech. časti motora. Ale do kopca, niekedy aj na rovine auto stratí výkon, ide akoby v rezerve. Nie vždy, ale často. Po znovu naštarovaní ide chvíľu ok potom znova ak je kopec...Mechanik, ktorému som pred mesiacom platil za go opravu 2000€ mi povedal, že on nevie.... Nesúhlasim poslal som ho... Ak máte niekto skúsenosť napíšte mi. Váha vzduchu to nie je, to pozeral. Auto má aut. prevodovku 2,5 tdi 2003. ďakujem.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: VW Passat 2,5 TDI (5. máj 2012, 20:38)

Diagnostiku ti nerobil? Tipujem ze tam bude nejaka chyba, ktora vysle signal do jednotky riadiacej a ta prepne motor do setrneho rezimu aby nezdochol. A chyba sa zapise do logu v jednotke. Tu podla mna najlepsie a najrychlejsie vychodisko je diagnostika.

Inak sa budeme triafat do velkeho okruhu problemov. Podla mna to bude len nejake cidlo.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: VW Passat 2,5 TDI (7. máj 2012, 15:54)

presne tak, dôvodov môže byť veľa, najviac povie diagnostika, možno aj diagnostika aktívnych členov priamo za jazdy kedy to robí, alebo skúsiť druhého mechanika


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / VW Passat 2,5 TDI