Poradte co kupit?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 6. máj 2024, 18:53

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Poradte co kupit? (17. apríl 2012, 14:40)

Prosim vas o radu,chcempe kupit auto.Rozhodujeme sa medzi opel zafirou a lancia z 2.1td.Poradte,ktore je lepsie.

0 0
Nahlásiť

20 prispevkov
#2. RE: Poradte co kupit? (17. apríl 2012, 20:09)

Ak chcete nieco okolo roku 2000 a viac takskor tu Zafiru v 2 0 DTI.len pozor na naftu, je tam zname cerpadlo VP44,ktore je dost drahe.Treba tankovat cistu naftu, ,ziaden sajrajt a bude sluzit.Tie lancie nepoznam, ale vyzeraju dost staro oproti zafire, ked lanciu tak lybru 1.9jtd 77kW, velmi pekne a pohodlne auto

1 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: Poradte co kupit? (17. apríl 2012, 21:25)

Velmi pekne dakujem za radu Výborne Výborne budeme na to prihliadat,este raz velka vdaks.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Poradte co kupit? (18. apríl 2012, 09:52)

tiež odporúčam radšej Zafiru, s výnimkou vyššie Fajn sú lepšie zohnatelné náhradné diely a myslím, že aj celková spoľahlivosť auta


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť
Sizzling1 3 prispevkov Zvolen #5. RE: Poradte co kupit? (19. apríl 2012, 16:18)

No je to na kazdom jednom osobne si vsak myslim ze Zafira je novsia ale ci lepsia ? Neviem , Dvaja z rodiny maju vlastne to iste len jeden ma Fiat Ulysse 2.0 benzin plyn a druhy ma Citroen Evasion 2.0 HDI , a su velmi spokojny styma autami , Zafiru mal znami ale s problemami , nakoniec ju vratil spat k leasingovke a zobral ine

1 0
Nahlásiť
Sizzling1 3 prispevkov Zvolen #6. RE: Poradte co kupit? (19. apríl 2012, 16:21)

Co sa tyka vzhladu tak ten je dolezity, Zafira stou istou alebo podobnou cenou,podla mna nebude po technickej stranke na urovni Lancii , a co sa tyka mna tak ja radsej do tej lancii ale 100 ludi 100chuti

1 1
Nahlásiť
artur38 1 prispevkov Žilina #7. RE: Poradte co kupit? (3. máj 2012, 06:58)

opel sopel,,,,,,,,,tretotriedne nemecke auto,,,,,,,,,,,,

0 4
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: Poradte co kupit? (4. máj 2012, 17:31)

Kazdy automechanik vam povie, ze talianske auto by nechcel ani zadarmo. Preco asi ? Videl som 6-rocny Fiat, ktory bol hrdavy ako 16-rocna Felicia. Viem o Lancii, na ktorej po 1 roku zacali hrdzaviet zadne dvere. O rozpadnutych alternatoroch a prednych napravach ani nehovorim. Viem o Alfe Romeo, na ktorej sa po 20 000 km uplne rozpadla predna naprava. Chodte sa pozriet do bazaru na 10 -12 rocne Ople, ci na nich niekde najdete kusok hrdze. Takze asi tak. Jeden znamy ma 10-rocny Opel Astra, najazdenych 110 000 km a okrem vymeny oleja, tlmicov a sviecok na nom este nic nemusel opravovat ani menit. A tieto veci treba po case menit na kazdom aute. Ked ten Opel umyje a nalesti, tak vyzera ako novy. Takze asi tak

Inac, toto hovori za vsetko:

http://www.fiatbravaklub.com/fiat/diskuze/?msg_group=1&action=show&id=51905

Diskusia o tom, ako sa ludia na Fiate marne snazia zbavit hrdze...

3 3
Nahlásiť

2 prispevkov
#9. RE: Poradte co kupit? (6. máj 2012, 10:27)

radsej opla ako lanciu

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#10. RE: Poradte co kupit? (6. máj 2012, 15:22)

ja som tiez osobne nazoru ze tym Oplom spravis lepsiu volbu.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť

ZKascakova
3 prispevkov Spišská Nová Ves
#11. RE: Poradte co kupit? (13. máj 2012, 14:30)

ahoj, poradte ake auto kupit, cena od 4000-5000eur, rozmyslame o dacia sandero alebo kia rio alebo citroen c4, dakujem

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#12. RE: Poradte co kupit? (13. máj 2012, 23:08)

Ahoj, ja osobne by som bral z tejto trojice Citroen C4. Auto z tejto trojice vyzerá podľa mňa k svetu (v tom interiéry by som prižmúril oko Fajn ) je akurát veľké a pri benzínovom motore aj ten servis bude primeraný. Ceny pri týchto modeloch sú ozaj zaujímavé a lákavé.

Kia Rio je podľa mňa malé auto a dacia sandero má slabú výbavu. Keď si sadneš a pozrieš sa na tieto autá, už z pocitu vlasného uvidíš že ten Citroen C4 je z tejto trojice na tom ideálne. Aj čo sa týka praktickosti, aj vzhľadu aj pomeru ceny/ročník/stav vozidla.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Poradte co kupit?