Citroen C4 Grand Picasso trhá automat

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 22:25

Autor
Správa

5 prispevkov
#1. Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (14. apríl 2012, 22:26)

Dobrý den, potrebujem poradiť. Mám Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi automat a taký problém že my trhá 1. rýchlosť aj spatečka. Má s tým niekto skúsenosť? za rady vopred dakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (16. apríl 2012, 09:43)

trhá pocas akceleracie alebo ked preradzuje? ak pocas akceleracie tak bude problem so spojkou, kazdopadne skontroluj olej v prevodovke ci je ho tam dost


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#3. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (17. apríl 2012, 22:30)

stačí ked trochu pridám a začne trhať akokeby len na ,,voľnobehu´´ ked pridávam že naraz tak to nerobí a spatečka tiež tak seká, oleja tam je dosť

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (18. apríl 2012, 09:55)

osobne si myslím že to bude spojka, pri automatoch je to dosť zaujímavé lebo spojka býva súčasťou prevodovky, neviem teda ako presne je to pri C4-ke ale buď zoženieš šikovného mechanika čo sa vyzná do automatov alebo to skúsiš v originálnom servise, len tam čo sa týka automatov väčšinou menia celé komponenty, tam sa neserú s opravami


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

12 prispevkov
#5. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (29. apríl 2012, 19:59)

je este jedna moznost,,ze to budu vybite silentbloky drziakov motora a prevodovky,pri jednotke a spiatocke je najvacsi krutiaci moment a pri jemnom pridani si motor hlada polohu...pri razantnom pridani sa to neprejavi..lebo cely hnaci retazec je v nejakekj svojej krajnej polohe,podobny problem mal znamy na AR 166 automat,

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (2. máj 2012, 08:44)

nie citroen a peugeot robia tak automaty od nich su nevydarene. To trhanie to robí veľa luďom.

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#7. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (27. máj 2012, 13:42)

Teraz mi tam svieti SERVICE a ukazuje mi na displeji ,,Gearbox faulty´´

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#8. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (27. máj 2012, 22:15)

No takze problem v prevodovke ... myslim ze to bude spojka. Zbehni s tym za mechanikom nech sa na to pozrie, alebo pockaj ci ti niekto neporadi dobreho odbornika na automaticke prevodovky ....


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: Citroen C4 Grand Picasso trhá automat (23. apríl 2013, 07:33)

ja som menil spojku a uz netrha stalo to 1400e.este musia vyladit softver na prevodovke lebo radi jak chce

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Citroen / Citroen C4 Grand Picasso trhá automat