ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily...

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 23:51

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (11. apríl 2012, 21:44)

ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily...renault twingo 94

0 2
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (12. apríl 2012, 11:52)

tak cerpadlom to asi nebude :) predpokladam ze tym padom ani s palivom nebude problem, zrejme si nedrzi otacky a padnu, skusala si pritlacat plyn ci ma aspon auto snahu sa udrzat na zive? skusil by som zakladne veci ako vycistit sviecky, nasavanie.. ak nepomoze tak bude najlepsie ak sa na to pozrie oko technika


Life is too short to remove USB safely
1 1
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (13. apríl 2012, 16:03)

vymenily mi sviecky palivovy filter a aj tak to nejde,vlasne ide ked je studene nastartuje a ked sa zohreje zdochne to a uz viac nejde.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (15. apríl 2012, 20:33)

co tak termostat? Taky moj osobny tip iba. Pockaj si na dalsie odpovede.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (4. september 2012, 21:33)

to isté mam -problém s renoltom.-espace-vraj je to lambda-sonda,alebo elektronika,ale bližšie neviem,tiež by som chcel poradit,ak niekto vie.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (5. september 2012, 12:15)

ano moze to byt aj lambda sonda pripadne ten termostat ako som pisal ... ale ked ho zadusi a zdochne tak skor ta lambda ....


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 1
Nahlásiť
tommi1235 1 prispevkov Námestovo #7. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (12. október 2012, 17:16)

dobry den chcel by som poradit auto mi ide len rychlosti normalne zaradim a auto sa mi ani nepohne ktomi poradi pripadne opravy

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#8. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (12. október 2012, 18:01)

Tipujem ze chyba bude asi v prevodovke ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
1TRAGEDY 10 prispevkov Prešov #9. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (6. január 2013, 10:35)

Tak nemyslim si ze lambda sonda zapricinuje to ze auto sa samo vypne.Ak lambda sonda nefunguje alebo nieje schopna presne merat hodonoty tym padom sa auto samo hodi do nudzoveho rezimu a urcite nezdochne ... Ja si mylim ze to bude chyba.Skontroluj Palivovy filter a hlavne skrtiacu klapku .

1 0
Nahlásiť

sirius207
4 prispevkov Trenčín
#10. RE: ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily... (5. august 2013, 09:35)

Celkovo je renault espace poruchove auto nechcel by som ho ani zadarmo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / ked nastartujem auto hned to zhasne,cerpadlo mi vymenily...