Fiat grande punto

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 20:09

Autor
Správa

4 prispevkov
#1. Fiat grande punto (3. apríl 2012, 20:52)

Chcem sa spytat prosim Vas kto pozna tento bazar PPS Slovakia, s.r.o. - Inzeráty ? Chcel by som tam zavolat ohladom fiata grande punta ale telefonne cislo sa mi zda nejake divne a ze ci to nie je len nejaky odrb a zbytocne minanie penazi kedze nemaju ani e-mail ani nic okrem cisla. Dakujem

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Fiat grande punto (3. apríl 2012, 21:02)

Tu su kontakty:
http://www.azet.sk/firma/535089/pps-slovakia-s-r-o/

Mas tam dva mobily, dve pevne linky a email.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Fiat grande punto (4. apríl 2012, 08:55)

čo sa týka firemných inzerátov na portáli Autobazar.sk, tak tie sú kontrolované, ponuky sú reálne. Ale ak máš dojem, že ide o podvod neváhaj nás kontaktovať Že aha


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: Fiat grande punto (4. apríl 2012, 09:29)

jasne diky ja som nevedel najst tie kontaktne udaje Súhlasim

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#5. RE: Fiat grande punto (4. apríl 2012, 16:38)

Chcem sa este spytat, ci uz niekto ma skusenosti s tymto bazarom PPS Slovakia? Vsetko mi vysvetlili, ze dovazaju auta z nemecka a ze platba je vopred ale aka je zaruka toho ze pride auto v takom stave ako je napisane? takze je to len o dovere , preto sa pytam. Dakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #6. RE: Fiat grande punto (5. apríl 2012, 10:05)

keď ide o peniaze nič nie je len o dôvere. Dbaj na to, aby ste poriadne spísali zmluvu čo pre teba idú robiť, hlavne aby si mal doklad o tom, že si im dal peniaze vopred a na aký účel majú byť použité. Neviem konkrétne akú formu používa tento autobazár, ale určite to nenechávaj na báze dôvery a všetko si nechaj položiť na papier.


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#7. RE: Fiat grande punto (5. apríl 2012, 22:15)

Ved to je jasne, ze tieto veci treba mat vsetky na zmluve ale co sa tyka toho ze auto nepride v takom stave ako je pisane tak co potom? idem tam zavolat po sviatkoch tak som zvedavy ....

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#8. RE: Fiat grande punto (7. apríl 2012, 16:23)

plati iba jedno pravidlo..
KTO CHCE PENIAZE DOPREDU....MALOKEDY JE V PORIADKU
never ak ti povedia ze im zaplat a potom ti dovezu auto

ty plat az ked to auto uvidis na vlastne oci...nie skor....

9 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: Fiat grande punto (18. jún 2014, 12:49)

Ako si nakoniec dopadol? Doviezli ti auto v poriadku? Si s nimi spokojny?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Fiat / Fiat grande punto