Bezpecnostne skurtky na elektrony

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 04:01

Autor
Správa

footfoot
7 prispevkov Humenné
#1. Bezpecnostne skurtky na elektrony (1. apríl 2012, 13:18)

Potreboval by som poradit....kupil som si nove DOTZ TUPAC 17 -tky, obul ich pneu Michelin Pilot Sport 225/45 r 17 a v

pneuservise mi tipek dal chrobaka do hlavy ze moju bezpecnostnu skrutku odtoci aj bez nadstavca a vybral nejaky

univerzalny kluc za cca 100 euriky a odtocil ju...poradil by aby som si kupil bezpecnostne skurtky s nejakou podlozkou

otacajucou sa(prstencom) ..ze sa to vraj potom odtocit neda...nema niekto nejaky obrazok? alebo skuste poradit...

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Bezpecnostne skurtky na elektrony (1. apríl 2012, 20:51)

nvm ci to je to co myslim ja ale ja mam take sroby, ze je proste hlavicka, v nej je specialny neforemny tvar klucu a okolo je otacajuci sa prstenec. Cize potrebujes k tomu nasadu na kluc, ktora presne zapadne do uzkej drazky dookola a sadne este aj tvar bezpecnostnej hlavy.

Nasiel som aj ich obrazok. Mam srob nie skrutku, cize mam to vlavo hore a kluc vlavo dole k tomu. Dostal som ich 5 v sade.
www.www.auto ... eshop.sk


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Bezpecnostne skurtky na elektrony (2. apríl 2012, 08:18)

odporucam kupit kvalitnejsie poistne sroby, je pravda ze povolit sa da vsetko, ale cim lepsie tym tazsie


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / Bezpecnostne skurtky na elektrony