Autoalarmy

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 15:56

Autor
Správa

Majcik7
2 prispevkov Ilava
#1. Autoalarmy (30. marec 2012, 08:26)

ahojte, potreboval by som poradit ohladom autoalarmu, neviem ci si mam kupit dvojcestny alebo jednocestny... mam Skodu Octavia r.v. 2005, vedel by mi niekto poradit co by bolo lepsie? inak som aj nasiel stranku www.auto-alarm.sk odkial by som ho chcel kupit, myslim ze maju dobre ceny...

2 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: Autoalarmy (1. apríl 2012, 18:27)

radu mas v RP

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: Autoalarmy (5. apríl 2012, 10:06)

Ahoj, my máme v aute, tiež škoda, namontovaný systém Imobilizér VAM 01 - osemcestný elektromechanický imobilizér!!!

Ty si písal o nejakej stránke, no nedaj len na cenu, ale si hlavne pozri či majú aj dobré referencie a či je to kvalitné, kukni si http://www.autoalarm-vamos.sk/ , tu sme si kupovali my autoalarm a dodnes beží perfektne :) Fajn

Veľa šťastia

0 0
Nahlásiť

iginko37
1 prispevkov Bratislava - Lamač
#4. RE: Autoalarmy (8. apríl 2012, 15:06)

Vyberaj podla ceny... Kup ten najlacnejši. Aj tie najlacnejšie su pre bezneho cloveka hrozbou a ochrani ti to tvoje auto, no ked tam kupis ten najdrahši a budeš si mysliet že je to najlepsie co moze byt tak to nie.. Ked ti bude niekto chcet ukradnut auto popipade vykradnut tak ti ho vykradne, bezohladu na to ci tam budes mat najkvalitnejsi alarm co ti v obchode ponuknu, imobilizer a podobne ˇ SUPER NEPREKONATELNE OCHRANNE ZARIADENIAˇ ako ti povie kazdy predavač v obchode... ...

0 1
Nahlásiť

babu218
1 prispevkov Nové Zámky
#5. RE: Autoalarmy (10. apríl 2012, 22:10)

Nazdar no neviem ci autoalarm je ta prava vec do tvojho auta podla mna si tam daj namontovat tajny vypinac. Ale nieco si tam urcite daj.

1 0
Nahlásiť

miro.mato
1 prispevkov Košice - Krásna nad Hornádom
#6. RE: Autoalarmy (10. apríl 2017, 12:30)

Mám problém s originálnym cúvacím alarmom. Podľa počítača je funkčný , ale nepočuť zvuk. Kde je problém alebo pípatko, repráčik či iné ?

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#7. RE: Autoalarmy (10. apríl 2017, 15:20)

Odkedy ti to nefunguje? Niekedy to slapalo bez problemov, ci?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Autorádiá, GPS, alarmy a iné príslušenstvo / Autoalarmy