Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 12:07

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (20. marec 2012, 19:02)

Dobrý deň.Možete mi poradiť čo môže byť problemóm,keď mi nekúri pravá strana auta? skúšal som vymeniť nápln klímy,vymeniť filter,ale stále mi fúka len studený vzduch na pravej strane,lavá strana kúri normálne. a ešte známy problém so servom - po vypnutí motora ,ked je pod 5stupnov C mi vytláča servo kvapalinu a často ju musím dolievať.Dakujem

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (21. marec 2012, 10:45)

no ak ti nekúri pravá strana auta tak to bude zrejme radiator, klíma nemá na starosti kúrenie ale len chladenie :) čiže ak si ju dal naplniť a máš ju zapnutú tak ti pojde ešte chladnejší vzduch. Skús kuknúť ten radiator a hlavne pri kúrení klímu ani nezapínaj Fajn No a problém s tym servom, no skontrolovať v servise, treba zistiť kadiaľ tlačí kvapalinu von


Life is too short to remove USB safely
0 2
Nahlásiť

blumenthal
1 prispevkov Kežmarok
#3. RE: Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (21. marec 2012, 22:16)

Tvoj problém spočíva v krokovom motorčeku ovládania klapiek kúrenia, ale často je tento problém závažnejší a to opotrebením ozubenia ovládacej klapky kúrenia.

0 1
Nahlásiť

12 prispevkov
#4. RE: Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (3. apríl 2012, 20:11)

a v pripade ,ak ide o dvojzonovu klimu a teda aj kurenie,okrem klapiek,co velmi neverim,,ak prudi vzduch aj ked chladny,..je to najskor ventil kurenia pre danu stranu,moze to byt problem v samotnom ventily,alebo ventil nedostava riadiace ovaldacie napatie..pre rady ohladom klimy,,doporucujem prispievatelom si nastudovat aspon elementarne schemy ako vlastne funguje kurenie a aj klima v autach,lebo zjavne nema dotycny o tom ani sajnu....

1 1
Nahlásiť

10 prispevkov
#5. RE: Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (4. apríl 2012, 17:56)

sorry neporadím ti lebo ja jazdím na elektrickom bicykli a na kurenie používam hrubšie nohavice a bioplyn Súhlasim Haha

2 0
Nahlásiť
hipi 4 prispevkov Miloslavov #6. RE: Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie (24. august 2012, 06:53)

but motorcek alebo klapky klimy. cena dielov nie je draha, (70 eur aj jedno aj druhe), ale treba rozobrat celu palubovku tj 5 normohodin v autorizaku.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Peugeot / Peugeot 407 2,0HDi - servo + kúrenie