Anketa: Ktoré palivo je to TOP?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 09:24

Prieskum: Ktoré palivo je práve to Vaše?
Kliknite na jednu z nasledujúcich možností. Do témy pod prieskumom môžete napísať aj Váš komentár.

Autor
Správa
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #1. Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (2. január 2012, 13:30)

Všetci teraz zahlasujme, ktoré palivo je pre nás to vhodne, napíšte aj prečo ste si vybrali ktoré.


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (2. január 2012, 19:58)

benzin lebo mam benzinove auto Haha
---
ale nie, tazko povedat ale kebz si mam vybrat auto druhe, tak si vezmem bud LPG alebo diesel. Diesel ma pre mna skvely pomer vykon/spotreba (cize je ucinny) ale ma vcelku drahy servis. Napriklad vymena spojky spolu so zotrvacnikom urcite nie je porovnatelna cena ako pri benzine ked menim spojkovu sadu.

Preco aj LPG? Lebo napriklad benzin 1.8 16V na LPG moze byt slusna volba. Ma to vykon, cena na 100km je prijatelna a servis je podobny benzinovemu autu. Sice si pyta castejsie vymenu oleja ale je to stale ked to spocitam prijatelna cena na 100 km prevadzky.

Tolko moj nazor.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
5 2
Nahlásiť
XFCE4 1 prispevkov Sliač #3. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (5. január 2012, 04:33)

Tiež myslím ze LPG ak keď mam len benzín

2 1
Nahlásiť

karolko406
2 prispevkov
#4. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (5. január 2012, 12:29)

ine lebo ine nemam tak že treba skusat ine

2 0
Nahlásiť
bociandiely 1 prispevkov Prievidza #5. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (5. január 2012, 19:39)

ja jazdim co pride. ale uprednostunujem lpg. dieslove kachle,stare hnusne spinave turbodymovnice fakt nemusim. a nove diesle su tak haklive na servis-zotrvak,turbo,vstryky,cerpadlo atd....proste neustaly servis dokola. a ten zvuk to ani nehovorim. tak nech si zgrlosi kupuju dymovnice,lebo zeru o dva litre menej a potom na servise preplacaju majland. nehovoriac o tom,ze kym sa to v zime zohreje.....drahsia bateria,drahsia poistka. tj. moj nazor

7 7
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (5. január 2012, 23:43)

bociandiely - Píšeš o starých hnusných špinavých dieselových kachliach..........asi si jazdil iba na 20 ročných vyšľahaných ojazdenkách, keď to tak hodnotíš........... Haha

8 3
Nahlásiť

redbaron-s
1 prispevkov Komárno
#7. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (6. január 2012, 16:58)

Smiech Smiech Smiech

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#8. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (7. január 2012, 17:31)

LpG max.spokojnost

1 0
Nahlásiť

kayelko
1 prispevkov Štúrovo
#9. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (8. január 2012, 11:05)

Diesel =lacne cestovanie,draha udržba opravy a hluk ako v JRD ked naštartuju traktory
benzin=lacnejšia udrba ,trocha drahšie cestovanie a tiško,možnost prestaby na LPG,E85-čo mám aj ja,pre benzin si myslim je aj v prospech že napr u madarov stoji teraz liter 1,29ečok v prepočte čo je menej ako u nas nafta ale žial tí čo bývaju daleko od hranic je to bezpredmetne
LPG=super prevádzka ale velmi vysoké zriadenie,oplatí sa len pre tých čo nabehaju vela km
E85-myslim si je rozumný kompromis,liter etanolu 1ečko,prestavba 200,nakolko to zničí auto to ešte neviem a u nas nie moc je k dostaniu,takisto chodim pon k madarom pre mna 5km

0 0
Nahlásiť

368 prispevkov Spišská Nová Ves
#10. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (28. január 2014, 11:39)

Buducnost Slovenska je v CNG a hybrid, vzor Toyota, podla mojho. Ale otazka je polozena inak "ktore palivo je to vase?" . S otcom to mame rozdielne. Preferuje diesel, lebo sa mu to oplati. Ja dodam, ze iba pri novych autach. 4 roky vo firme a potom hajde s nim. Novinky su dost drahe a este su s nimi iste komplikacie na Slovensku. Taktiez mnohokrat pocuvam ze naftovy motor dlhsie vydrzi ako benzinovy. Ak sa hovori o intevale vymeny rozvodov, tak suhlasim, no videl som jazdit Toyotu Coronu z r. 1970 akoby sa nechumelilo, a tym znalejsim nemusim zdoraznovat, ze motory a vobec ND ak sa nedoviezli z Japonska, tak ozaj neboli a ta corona nevyzerala ako garazova ulozenka Výborne .
S LPG moc stastia som pred rokmi nemal. Znizuje vykon motora. No a tu moju herku Skodu Rapid som mal kazdy rok mimo provoz - nestihala chladit pri jazde letisko Kuchyna - Spis.N.Ves. Dalsie feliciu a fabiu s novym vstrekovanim sme zhodnotili ako malo efektne pri firemnej prevadzke. Ale splynovac ako taky neodsudzujem. Objektivne vzato, vtedy som jazdil dost svizne na moznosti techniky, ale neskor s cistym benzinom bez LPG sa mi nestalo, aby mi odislo nieco z motorovej casti.

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#11. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (9. február 2017, 10:58)

bohuzial hlasovat mi uz nejde :) ale benzin plus lpg je podla mna dobry kompromis

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#12. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (18. marec 2017, 20:26)

LPG + benzin Súhlasim

0 0
Nahlásiť

darlojz
39 prispevkov Myjava
#13. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (29. jún 2018, 10:53)

súhlasím!

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#14. RE: Anketa: Ktoré palivo je to TOP? (12. september 2018, 14:49)

Zastancom LPG som aj ja ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Štatistika / Anketa: Ktoré palivo je to TOP?