MMI problém

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 23:04

Autor
Správa

4 prispevkov
#1. MMI problém (8. december 2019, 21:55)

Zdravím mam problém s mmi,Audi a4 b8, začalo to tým že mi nechcelo načítať hudbu z SD karty, stále píše len loading a nenacita nič, po chvíli sa mmi resetuje a znovu ten problém, keď stlačím funkciu rádio normálne prepne na rádio a to hra ale tiež len určity čas potom sekne všetko aj keď chcem pridať ventilátor alebo kúrenie zasekne sa všetko a vypne sa mmi, aj keď som ho vypol ja ze svietilo len mmi audi čas a stupne tak aj tak ho po chvíli vyplo úplne že zhaslo a po chvili ho zase zaplo, keď dám funkciu média stále hľadá sd kartu ktorá tam už ani není ale načítava az kým ho nevypne, prosím vás o radu sk ste už stým mal niekto skúsenosť ďakujem

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#2. RE: MMI problém (9. december 2019, 09:17)

kedy ti to zacalo? Znamy mal tiez s takymito vecami problem a u neho sa to prejavilo, ked mrazy zacali ;)

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#3. RE: MMI problém (9. december 2019, 10:34)

No pred par dnami presne tiež keď mrzlo, ale aj keď bolo + včera tak to robilo a robí to stále vypina a zapína same

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#4. RE: MMI problém (9. december 2019, 10:36)

No pred par dnami presne tiež keď mrzlo, ale aj keď bolo + včera tak to robilo a robí to stále vypina a zapína same

0 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#5. RE: MMI problém (10. december 2019, 09:45)

Ako ja si myslim, ze to bude niekde v elektrike. A dnes ked nie je taka zima ti to robi tiez?

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#6. RE: MMI problém (10. december 2019, 11:13)

No je to este horsie , zacalo po novom robit to ze ako nahle sa zapne mmi do par sekund uplne zamrzne a neda sa nic robit , pridat volume ,zmenit stanicu napr , alebo dat nastavenia proste nic , ked vyberem kluc mmi ostane svietit seknute a radio hra dalej, az po chvili ho same vypne , skusal som aj reset 3 tlacitkami ale nepomohlo, skusal som na noc nechat odpojenu baterku rano skusim problem ten isty .

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#7. RE: MMI problém (11. december 2019, 09:40)

Tak tam potom už viacej toho sám nenašpekuluješ, skús si nájsť niekoho od elektriky v okolí nech sa ti na to pozrie, lebo s týmto takto fungovať to neni bohviečo Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Audi / MMI problém