Predaj auta do bazaru AAA auto

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 19:55

Autor
Správa
felixon 34 prispevkov Nitra #1. Predaj auta do bazaru AAA auto (2. apríl 2019, 11:48)

caute, co si myslite o predaji do AAA? mate niekto skusenosti prosim? Rady tipy na co si dat bacha ?

2 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (2. apríl 2019, 16:25)

Musíš vyskúšať. Nie je nad vlastnú skúsenosť. Nedáš si na nič pozor. Vždy je to iné. Hlavne aby si bol spokojný s predajom. Ak sa ti niečo nebude zdať, tak hneď zbal auto a doklady. Rýchlo preč. Potom by to bolo iba o naťahovaní času.

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#3. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (3. apríl 2019, 09:34)

Neblázni...
Ale je pravdou, že treba si na vlastnej koži vyskúšať...

0 0
Nahlásiť

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#4. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (3. apríl 2019, 09:35)

ono sa hlavne netreba dat osklbat. oni su vynikajuci zjednavaci a tak ta domotaju, ze nebudes vediet ci si. ako za skusku to isto stoji, len tam isto nechod sam

1 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#5. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (3. apríl 2019, 12:37)

Nemáš známych v nejakých servisoch autorizovaných? Oni autá ponúkajú ačkarom a predajca by vedel pomôcť :)

1 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (4. apríl 2019, 08:43)

takto, prides tam budes cakat 5 hodin, budes nervozny, potom dojde nakupca a povie ti ze no je tam toto a toto zacne chyby hladat a domota ta nebudes vediet ani ze ako a aby si to mal za sebov kyvnes aj na to ze auto sa preda pod cenu a oni stastní, ty vynervovaní, malo penazi, unaveni pojdes dom a za tyzden svoje auto najdes pomaly za raz tolko na predaj :D neviem nesiel by som tam,skus cez servis nejaky ci ti nepomozu, aby ten typek dosiel sem

2 0
Nahlásiť

sfonto
14 prispevkov Nitra
#7. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (4. apríl 2019, 13:04)

tiez by som tam sam nesiel. vela krat som sa spresne tymto ich postupom stretol. nechaju ta cakat a potom ta tak domotaju, ze ani nebude vediet ci si

1 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#8. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (5. apríl 2019, 13:27)

budú chcieť tvoje auto za strašne nízku cenu radšej počkaj ak sa ti dá...

0 0
Nahlásiť

marcello_114
25 prispevkov Nováky
#9. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (7. apríl 2019, 19:14)

radsej by som to strelil niekde inde, niekomu inemu a nie aaa

0 1
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#10. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (8. apríl 2019, 13:15)

No ja som tak predaval, ale riesil som to cez servis, prisiel obzeral, a nemohol ma nechat cakat, ja som isiel na kavu motkal som sa po meste, vybavil som si ine veci... potom som dosiel zacal zjednavat povedal som kolko som ochotny zlavit a nakoniec na to kyvol...

1 1
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#11. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (9. apríl 2019, 07:39)

Cez servis do ačka? Nechápem?

1 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#12. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (9. apríl 2019, 16:06)

on to myslel asi tak, ze ak masa nejakeho znameho co robi napr. v opli tak nech dohodne s ich predajcom, ze zavolaju niekoho z acok ze mame pre vas auto pridte sa nan k nampozriet a tak dalej... a on pride a nenehaju ta u nich cakat hodiny a potom ta budu chcet osklbat..., niektore predajne taketo maju v ponuke,ze ked ide niekto so starym autom napriklad s tym oplom do oplu ze chce nove auto tak je moznost ze im opel pomoze to stare predat a vacsinou to ponukaju ackam....

0 0
Nahlásiť

dodkoodrozd
37 prispevkov Jablonec
#13. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (11. apríl 2019, 11:13)

Nesiel by som do toho... neda sa s nimi dohadovat na nicom.

0 0
Nahlásiť
milos990 23 prispevkov Bratislava IV - Lamač #14. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (12. apríl 2019, 09:26)

vsetko je podla mna o cene ak ti daju tolko, kolko chce tak preco nie. to ti moze byt v podstate jedno kam pojde

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#15. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (12. apríl 2019, 20:19)

Je to teraz trošku inak už, už nevykúpia bar aké auto, čokoľvek sa im nebude zdať tak neberú, ak zistia, že je auto stočené alebo, že na ňom niečo nejde tak ani za málo peňazí ho nezoberú :(

0 0
Nahlásiť

krossik
63 prispevkov Jelšava
#16. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (15. apríl 2019, 11:36)

Kaslat na to, nedaju ti nikdy to co ponukas a nakoniec povedia, ze je zlozene z piatich :D

0 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #17. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (17. apríl 2019, 09:58)

No chlapi diky za rady, ale nedopadlo to veru dobre, auto som si nakoniec nechal, vymysli, ako ano auto je super, pekne, dobre jazdi, vela veci novych na nom a potom ale toto, ale toto ,ale toto, a cenu znizili asi o stvrtinu :O Otras, odisiel som na nom domov, tak hadam sa niekomu serioznemu mi podari ho predat :)

1 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#18. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (18. apríl 2019, 09:16)

Ja som im minule daval a v pohode, dostal som tolko kolko som chcel, nenechal som sa oklamat, a vedel som co na aute je a co nie, vedel som, ze km su prave, auto bolo od novoty cely cas u nas v rodine. Nemal som nejaku zlu skusenost, ano snazili sa kseftit ale nemali tam velmi na com.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#19. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (21. apríl 2019, 12:40)

https://navody.cool/podivejte-se-jak-v-tomto-bazaru-lzou-zakaznikum-video-sokovalo-celou-republiku/2/

Tu nejde o odkúpenie ale predaj auta. v AAA. Myslím že poučné.

0 0
Nahlásiť

bystrik585
12 prispevkov Radobica
#20. RE: Predaj auta do bazaru AAA auto (23. apríl 2019, 07:50)

predaj ešte možno hej, predsa ak dostaneš sumu, ktorú žiadaš, čo iného by ťa akože malo ešte zaujímat

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Predaj vozidla / Predaj auta do bazaru AAA auto