Pretočený zámok Golf4

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 16. apríl 2024, 08:50

Autor
Správa

Synex
1 prispevkov Nitra
#1. Pretočený zámok Golf4 (3. december 2018, 18:20)

Dobrý deň potreboval by som poradiť s vecou ohľadom odomknutia auta bez kľúča.
Stala sa mi vec že som išiel ráno odomknúť auto ale pretočil sa mi zámok do oboch strán takže je nepoužiteľný, neviem otvoriť ani stranu spolujazdca lebo so zámkom nejde pohnúť a do zakmu od kufra sa dá kľúč pichnúť len do 1/2 takže takisto nepoužiteľné.
Okrem rady choď do servisu a rozbi sklo by som poprosil niekoho kto ma s týmto skúsenosť či by nejak vedel poradiť ohľadom toho žeby sa nejakou inou cestou dalo nejak otvoriť aj keď je zamknuté. Viem o poistke na zadných dverách ale to nefungovalo. Ak by ste niekto vedeli poradiť čo s tým bol by som vďačný. Ďakujem

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Pretočený zámok Golf4 (4. december 2018, 16:00)

Cez predné dvere sa tam nedostaneš. Musíš na zadných dverách odtiahnuť vrchný rám dverí od kapoty aby si tam dostal drôt. Potom s ním musíš vyháčkovať kľučku dverí. Ten rám sa najlepšie robí nafukovacím vankúšom alebo plastovým klinom. Pozor na tesnenie dverí. Ak môžeš zavolaj si niekoho na pomoc. Pri vyháčkovaní je dobré aby niekto zľahka ťahal vonkajšiu kľučku. VEĽA ŠŤASTIA.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Pretočený zámok Golf4