Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 17:59

Autor
Správa
Lukica123231 1 prispevkov Nové Zámky #1. Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (21. september 2018, 15:10)

Ahoj.
(Opel Vectra C Signum 2.2 Direct - benzín)
Mám taký problém. Pred 2 dňami som predchádzal auto a počas predbiehania mi auto skočilo do núdzového režimu. Vyskočila kontrolka motora. Predbiehal som asi 90tkou. Odstavil som auto, skúšal som vypnúť a naštartovať, no nepomohlo. Ešte aj štartovalo zle. Niekedy po štarte zdochlo.
Takto som došiel až do servisu. Tam spravili diagnostiku, no problém, ktorý vyskočil menoval mechanik ako neznámy. Ževraj to odstránili s pomocou PC, ale objednal ma na budúci týždeň piatok do servisu.
Dnes som išiel po ceste a auto rapídne stratilo výkon znova. Hodilo ho do núdzového režimu. Pri štarte auta motor duní, nebúcha ale mierne počuť, že chod motora nie je pravidelný. Takže som ho nechal v servise, ale môžu sa mu venovať až niekedy budúci týždeň. Som ako na ihlách, minul som za mesiac 500€ na opravu a teraz toto.
Neviete o čo môže ísť?

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#2. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (2. október 2018, 09:35)

Sú chyby ktoré sa dajú takto odstrániť, len horšie je to, že nepomôže to zakaždým. Auto bolo pravidelne servisované?


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#3. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (3. október 2018, 15:00)

diagnostika ukazala len tuto jednu chybu?

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#4. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (18. október 2018, 10:20)

Moze tam byt toho vela. Neznama chyba? To mi skor pride dost zle nieco, nech to poriadne pozru..

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#5. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (19. október 2018, 09:33)

lahko sa to povie, nech to poriadne pozru ;-)

0 0
Nahlásiť

kayyo2
21 prispevkov Dunajská Streda
#6. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (22. október 2018, 09:43)

najmä keď nevedia čo hľadať, to je fakt rada

0 0
Nahlásiť

dahel
14 prispevkov Trnava
#7. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (22. október 2018, 13:40)

Ono by stacilo niekoho, kto sa do aut aspon trocha rozumie, bo ked do toho bude cumet taky, co nevie ani ako si olej vymenit, tak to nebude teda bohvie co

1 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#8. RE: Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim (23. október 2018, 09:26)

neskusil si vymenit servis?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Opel / Opel Signum - strata výkonu, núdzový režim