Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 00:28

Autor
Správa

fungirl156
5 prispevkov Banská Bystrica
#1. Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (14. marec 2018, 18:46)

Ahojte ,
Dufam ze mi pomozete.
Mam auto Audi A6 r.v. 2005 , nakolko boli v poslednej dobe fajne mrazy a auto som nepouzivala Nadávam... tak sa mi v garazi vybila baterka.
Akoze to nie je az taky problem mam startovacie kable ale ide o to ze som auto zamkla na central a je take vybite ze sa mi ani neodomkne.
Pozerala som viacere fora ale nenasla som nic. Auto mam natlacene v garazi v ktorej je malo priestoru. Autobaterka sa nachadza v kufri ale ako sa mam preboha do neho dostat ked sa auto neda odomknut. Mam zaslepky na klukach takze prosim o radu lebo neviem co mam robit. Kufor sa mi tiez neodomyka.
Typy typu rozbi okno si mozete nechat pre seba.
Dakujem za kazdu radu Že aha


Elektronická ručná brzda AUDI A
0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (14. marec 2018, 22:29)

Keď sa ti podarí dostať ku kontaktom na štartéri, tak vieš nabiť batérku , alebo možno cez nabíjačku odomkneš auto.

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#3. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 09:32)

Myslíš, že to pôjde?..

0 0
Nahlásiť

fungirl156
5 prispevkov Banská Bystrica
#4. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 12:25)

Vyskúšam a napíšem Vám.
Ďakujem


Elektronická ručná brzda AUDI A
0 0
Nahlásiť

kovacisko
4 prispevkov Rovinka
#5. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 14:55)

Neviem, podľa mňa to nepôjde

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#6. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 16:03)

kovacisko

Jeden dôvod prečo by sa nedala baterka nabiť cez plus kontakt na štartéri? Veď to je priamo napájané s akumulátora. Potom sa to rozvádza na poistky. Na štartéri je stále napätie. To nevypneš zapalovaním. Do konca si myslím , že by si vedel nabiť akumulátor aj cez plus kontakt na alternátore. Ale tu by som bol opatrný aby sa niečo nespálilo v alternátore.

0 0
Nahlásiť

fungirl156
5 prispevkov Banská Bystrica
#7. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 17:49)

Haha Haha Haha Haha Takze mam vyskusat to nabitie priamo cez starter ? Takze mam vliest pod auto a (asi vyzniem ako blondyna ale niesom Haha ) ale ako vyzera starter ? Haha alebo kde sa nachadza Pýrim sa


Elektronická ručná brzda AUDI A
0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#8. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 19:14)

https://audi.7zap.com/cz/rdw/
Na tomto linku máš celé tvoje auto . Hľadaj. Štartér je umiestnený od prevodovky smerom k motoru , alebo naopak. Ale vždy v mieste kde je zotrvačník motora a spojka. Sú na ňom 3 kontakty. Dva M 8 - M10 a jeden M 6 alebo konektor. Teba zaujíma ten silný ku ktorému ide medený kábel s očkom.Na tento pripoj plus od nabíjačky a kostru daj na nejakú čistú skrutku na karosérii.
Ešte ma tak napadlo. Nemá A6 náhodou tieto kontakty vyvedené pod kapotu v motore? Skús sa opýtať v servise AUDI.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#9. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (15. marec 2018, 22:15)

Ešte mi to nedalo. Pod kapotou u motora sú vyvedené kontakty na núďzový štart. Ak si niekedy štartovala cez káble tak budeš vedieť presne kde to je. Alebo to pozri na podobnom modeli. Potom ti stačí pripojiť štartovacie káble a z druhéj batérky to odomkneš.
https://audi.7zap.com/cz/rdw/audi+a6+avant/a6/2005-448/9/971-972002/

0 0
Nahlásiť

fungirl156
5 prispevkov Banská Bystrica
#10. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (21. marec 2018, 21:23)

Caute,
Dakujem za radu spravila som to cez ten starter, kufor sa odomkol auto je sice vybite (myslim baterku) ale nova uz je objednana.
Este raz dakujem Že aha


Elektronická ručná brzda AUDI A
2 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#11. RE: Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut (22. marec 2018, 16:16)

Tak to vyšlo. Mohla si aj rozbiť to okno. Haha

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Audi / Ako sa dostať do auta Audi A6 ked je vybita baterka a neda sa odomknut