Auto do 19 000 €

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 08:31

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #21. Auto do 19 000 € (19. apríl 2018, 07:12)

Ja by som odporúčal najskôr sa na autách, o ktoré máš záujem sa odviesť. Lebo to ti veľmi pomôže.

0 0
Nahlásiť

Mafioso625
22 prispevkov Žilina
#22. RE: Auto do 19 000 € (26. apríl 2018, 13:22)

To je pravda, kazde by som si byt tebou siel vyskusat. Je to dost penazi, aby si ho kupoval tak povediac na blink

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#23. RE: Auto do 19 000 € (28. máj 2018, 00:12)

Ahojte,
tak dakujem za kazdu radu...bolo to narocne, prave preto, ze aj z mojho okolia mi jedny radili to a druhi tamto...

nakoniec som sa z viacerych dovodov rozhodla pre Opel Astra.

Poviem ale ku kazdemu nieco, mozno to niekomu pomoze v buducnosti.

Na jazde som bola na vacsine, myslim ze z tych favoritov som nebola len na Kia Ceed, a Mazda 3.

Hyundai i30:
velmi ma mrzi co urobili s tym faceliftom, lebo podla mna bolo to auto pred tym daleko krajsie. Interier na mna posobil lacno, a ten vysunuty display tiez nie je podla mojho gusta. Ak by niekomu ale tieto vizualne veci nevadili, pomer cena / vykon / vybava je velmi ferovy. Osobne sa mi v nom aj dobre jazdilo, testovala som automat, a to bola velka pohoda.

Kia Ceed:
ako vravim, nejazdila som v nom, ale vizualne na mna neposobila dobre akustika toho auta, a to som v nom sedela len v showroome. Na tom aute proste citit, ze nie je velmi drahe, ale opat pomer cena / vykon / vybava je velmi slusna. Viac sa mi pozdava nova CEED, ale na autosalone ju len predviedli, ale este nepredavali, ani cena este nie je znama.

Seat Leon:
tak za tymto autom mi je velmi luto. Vizualne pre mna uplne najvacsi favorit, to auto je z vonku naozaj krasne. Jedina vada je hlucnost motora, ktora v kabine nie je velmi doriesena. Inak som z toho auta som mala naozaj pocit, ze sa jedna uz o VW koncern. Cakala som od nich ale vacsiu zlavu, a pri 1.2 motore v rovnakej vybave bolo auto drahsie ako 1.0 Golf. Velka skoda, keby mi slo viac o dizajn ako o vybavu, Leon by bol seriozny kandidat.

Volkswagen Golf:
nikdy som nebola velky fanusik Golf-u, ale cim viac na neho pozeram, tym je krajsie. Musim povedat, ze pri motore 1.0 som bola velmi milo prekvapena cenou. Pri testovacke som bola velmi spokojna. No nakoniec som zacala spekulovat o 1.5 motore, na ktore bola este dlha cakacia doba a cena uz velmi nad moj limit. Inak za mna niet co dodat, ak niekto na Golf ma, nech ide kludne do toho.

Pri tom spomeniem aj Polo. Bola som milo prekvapena z toho auta. Velmi pekne, priestranne, v podstate mi neprisiel velky rozdiel medzi Golfom a Polom, ale mozno vyssi ludia by mali iny nazor. Keby som netlacila na vacsi kufor, Polo by bolo tiez velkym favoritom.

Mazda 3:
Pri cenovej ponuke mi automaticky ponukali najvyssiu motorizaciu 2.0 Skyactiv, co popravde neviem vobec preco, ale pani na predajni sa ohanala dlhou cakacou dobou. Skoda, lebo keby sa viac snazila a ponukla by aj nieco lacnejsie, ostala by som pri tomto aute dlhsie. Auto nadherne, zacina trocha ich boom, na ceste je ich coraz viac. Po tom co som si studovala vyzera, ze Mazda ma nasliapnute na velmi kvalitne motory.

Opel Astra:
pre mna momentalne ponukli najvacsiu zlavu, pri velmi velkej vybave. Kufor je akurat, miesto za vodicom tiez primerane, esteticky optimalne. Navyse servis mam blizko a v rodine uz vlastnime jeden Opel, takze preto som sla do tohto modelu.

Snad to niekomu pomoze :)

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#24. RE: Auto do 19 000 € (28. máj 2018, 00:13)

Drzim palce aj ostatnym pri vybere, a ako uistovali mna, uistujem aj ja Vas, pre cokolvek sa rozhodnete, isto budete spokojni :)

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#25. RE: Auto do 19 000 € (28. máj 2018, 12:26)

Treba si dobre tieto veci ujasnit :)

0 0
Nahlásiť
kabac 22 prispevkov Pezinok #26. RE: Auto do 19 000 € (5. júl 2018, 08:04)

kiežby takéto uistenia boli založené na nejakej pravde OMG!

0 0
Nahlásiť

gramko
23 prispevkov Martin
#27. RE: Auto do 19 000 € (5. júl 2018, 08:48)

Musim ta pochvalit za to, ze si sa vobec ozvala a povedala, teda napisala, ako si sa vlastne nakoniec rozhodla. Osobne bola astra pre mna uz na zaciatku dost velkym favoritom, takze osobne som aj rad za tvoj vyber.

0 0
Nahlásiť

kamilho
22 prispevkov Palárikovo
#28. RE: Auto do 19 000 € (6. júl 2018, 08:24)

po case si povies, ze to bol najlepsi vyber

0 0
Nahlásiť

simaH
4 prispevkov Kračúnovce
#29. RE: Auto do 19 000 € (25. október 2018, 10:36)

nad Renault Talisman si nepremyšlala? Velmi pekne, štylové a nadčasové auto.

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #30. RE: Auto do 19 000 € (25. október 2018, 11:44)

sima lenže nie je všetko len o vzhľade auta

0 0
Nahlásiť

kamilllio
6 prispevkov Trenčín
#31. RE: Auto do 19 000 € (26. október 2018, 10:30)

presne tak, ako nepoviem, dizajn sa im vydaril, no stále to bude len renault

0 0
Nahlásiť

aurel584
6 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#32. RE: Auto do 19 000 € (29. október 2018, 11:45)

a tak za 19 litrov, by sa dalo uz kupit bars co

0 0
Nahlásiť
lucobu 56 prispevkov Gabčíkovo #33. RE: Auto do 19 000 € (29. október 2018, 12:44)

ked pises barsco, tak daj nejake konkretne tipy :)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Auto do 19 000 €