Ochrana auta na parkovisku

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 09:52

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

xSMEJOx
1 prispevkov Košice - Dargovských Hrdinov
#21. Ochrana auta na parkovisku (4. október 2018, 21:06)

Sice starsia tema ale zacital som sa... coho sa tak bojite? Ved to je len plech a ked ho ma niekto tuknut tak tomu sa da maximalne tak zabranit nejakym vyberom relativne bezpecneho parkovacieho miesta... okrem toho ho pravidelne oplachnut najma od soli a pred zimou navoskovat niecim kvalitnym (odporucam autoglym ultra hd wax - https://glym.sk/voskovanie-a-lestenie/29-autoglym-ultra-high-definition-wax-.html ) a po zime opat poriadne umyt a opat navoskovat. Hotovo no big deal... zakryvat ho plachtou a podobne nezmysly to mu myslim si ze uskodi este viac (plachta bude pracovat (vietor a pod) co moze este aj poskrabat lak, tiez bude viac drzat vlhkost a podobne, proste netreba velmi spekulovat. A koniec koncov je to stale len auto ktore ma sluzit, ked je to opacne (clovek sluzi autu) tak to stoji tiez za zvazenie ci je vsetko OK

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#22. RE: Ochrana auta na parkovisku (5. október 2018, 08:35)

Zase treba v tom nájsť súlad, auto tiež netreba úplne zničiť zdevastovať a nestarať sa oň ;)

0 0
Nahlásiť
gremo 58 prispevkov Pezinok #23. RE: Ochrana auta na parkovisku (17. október 2018, 09:10)

budeš toto darmo vysvetľovať niektorým ľuďom :)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Údržba vozidla / Ochrana auta na parkovisku