Ochrana auta pred pošrabaním

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 12:12

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Ochrana auta pred pošrabaním (2. máj 2017, 12:23)

Zdravíčko. Potrebujem poradiť pri ochrane auta pred škrabaním, vonkajším poškodením miestnym psychopatom.

Bývam v prahe a mám SK ŠPZ. Viem, nie príliš chytré, avšak som tu dočasne a preto sa nemienim zaťažovať importami áut a platením poplatkov.

Mal som starú hondu, ktorú mi tu za posledné 2 roky, pekne doškrabali. čo mi ani tak nevadilo, keďže išlo o starší voz a aj napriek tomu, že som s tým autom žil aj v iných krajinách EU, nič také sa mu inde neprihodilo.

Avšak minulý týždeň som zakúpil nové auto a už sa stihol objaviť škrabanec. Poprosím vás o akúkoľvek pomoc, spôsob ako dolapiť toho chytráka Nadávam... Nadávam... .

Ide totižto o nejakého miestneho psychopata, keďže škrabance kumulatívne pribúdali časom a nie že "náhodou išli týpci raz okolo z piva". Tu ide o systematickú prácu psychopata, ktorému /dajme tomu zlomila srdce nejaká slovenka/ a čiže šance dolapenia sú podľa mňa vysoké.

Kúpil som si kameru truecam A3 ale to je shit. zatiaľ to pripevňujem na predné sklo ako akúsi prevenciu /fejk/. Ak má niekto nejaký iný nápad, alebo nástroj, ktorý dokáže detektovať verne pohyb hlavne v noci, tak to som samé ucho.

Vďaka.

0 0
Nahlásiť

vladimos
86 prispevkov Zázrivá
#2. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (3. máj 2017, 11:10)

Jediným riešením je podľa mňa nejaká kvalitnejšia kamerka ;)

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #3. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (3. máj 2017, 11:18)

v tomto pripade ti pomoze len garaz. ako neviem co ineho by sa dalo poriesit. jedine, ze by si mu nieco spravil a takto sa ti chce pomstit, neviem

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#4. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (4. máj 2017, 10:09)

No tak to by ma teda poriadne ... Neviem si predstaviť, čo by som tomu debilovi spravil, ak by som ho načapal, no tiež som toho názoru, že nič iného ako uzamknutá garáž ti asi nepomôže

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#5. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (9. máj 2017, 11:48)

stolicku a pusku.. nic ineho ako garaz asi nemas co vymysliet.. ale tak ak sa zameriaval viac krat na tvoje auto, tak by som bol povedal, ze si ho asi niecim musel nastvat..ci?

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (10. máj 2017, 09:10)

majco nie vzdy to tak musi byt, su ludia, co toto maju ako nejaku uchylku a vobec neriesia komu to urobia a podobne veci

1 0
Nahlásiť

mrkvak985
24 prispevkov Nitrianske Pravno
#7. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (11. máj 2017, 12:58)

to je pravda , niekedy je to ludom uplne jedno komu nieco spravia ono im to , ze niekomu ublizia akokolvek, asi robi dobre, niektori ludia su fakt chori

0 0
Nahlásiť

vladimos
86 prispevkov Zázrivá
#8. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (16. máj 2017, 10:34)

@mrkvak985 presne ako vravíš, kopec ľudí to robí len zo žiarlivosti, že si také nemôžu dovoliť, no neberú do úvahy, že aj ten človek, čo si to kúpil, mohol naň sporiť polku života

1 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#9. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (17. máj 2017, 12:32)

mozno ak by si si ho dal potiahnut tym plasti dipom tak by to nemuselo prejst az do ziveho ako sa hovori, no len aby potom nepritahovalo este vacsiu pozornost

0 0
Nahlásiť

steffanko
33 prispevkov Brezno
#10. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (18. máj 2017, 09:54)

To by sa mozno ten vinnik snazil este viac pritlacit, nech to zajde este hlbsie

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#11. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (19. máj 2017, 12:49)

mna by asi slak trafil ak by sa niekto na mnet akto odbavoval. pekne by som asi cihal kazdu moznu chvilu pri aute aby som toho hajzika dostal. podla mna nepomoze nic ineho len garaz

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#12. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (20. máj 2017, 13:23)

niektori ludia si tako kompenzuju svoje problemy ale tak asi by som mu ruky oddtah nacapat ho

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#13. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (22. máj 2017, 11:59)

Kompenzovat problemy? Nech ma ake chce ale mojho auta nech sa nechyta, no neviem, ci by som mu hnaty nedolamal

1 0
Nahlásiť

sames
27 prispevkov Žarnovica
#14. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (23. máj 2017, 12:21)

chori ludia, clovek ledva na nejake to auto naskrabe a potom ta moze aj klepnut ak si ho najdes tak doriadene, no jak som cital ten uvodny prispevok, pride mi, ze sa so skodcom poznaju, nieco ako osobna pomsta

0 0
Nahlásiť

geronimoship
44 prispevkov Horné Obdokovce
#15. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (24. máj 2017, 18:18)

nuz ale vies, to su tie chore hlavy, ktore nerozmyslaju, ked nieco take robia, ako keby mali klapky na ociach a osud cloveka, ktoremu takto sposobuju problemy je im tak povediac jedno

0 0
Nahlásiť

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#16. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (29. máj 2017, 13:53)

Doba je taka. Ludia si zavidia aj nos medzi ocami a to sa nemusia ani nejak poznat. Bohuzial ale je to tak.

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#17. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (30. máj 2017, 14:18)

Minule som sa u nas tak dival a celkom pekna oktavka no ako keby bola obidena srobovakom. To sa na nom niekto zjavne vyjasil, osobne by som to tipoval na nejaku podvedenu slecnu

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#18. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (31. máj 2017, 14:36)

tak to by aj pasovalo, na nejaké to ohrdnuté dievča, ako nepoviem pomstiť sa je niekedy fajn, no niektorí ľudia to zjavne preháňajú

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#19. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (1. jún 2017, 09:04)

ako prepac, ale aby mi byvalka znicila auto? sak to uz kde sme

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#20. RE: Ochrana auta pred pošrabaním (13. jún 2017, 08:54)

Kamera do auta alebo garaz. ako inak by sa take nieco dalo poriesit.. @zdenkomikula by si sa cudoval, coho su zeny schopne, ja som pri nieco takom uz bol svedkom Že aha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Ochrana auta pred pošrabaním