aké kúpiť auto?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 09:48

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

lubek
43 prispevkov Martin
#21. aké kúpiť auto? (29. máj 2017, 14:26)

@matko101112 teraz sa uz auto berie ako samozrejmost a vo vela robotach vyzaduju vodicak a vlastne auto, aj ked ta praca priamo nesuvisi so soferovanim ale uz to tak raz a ked si chce niekto najst robotu a raz nema na nove auto tak mu nic ine nezostava ako si kupit aj taketo starsie auto..

1 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#22. RE: aké kúpiť auto? (31. máj 2017, 15:15)

ja zase neviem prist na chut tomu mitsubishi, nepacia sa mi tie auta. ja by som si skor vybral ten peugeot

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#23. RE: aké kúpiť auto? (6. jún 2017, 16:50)

uz to tu kdesi bolo uvedene...zabozrut off..uhupane a v tomto veku uz aj dost vianocne auto...palubovky svietia, mnohokrat nikto netusi preco...jednoznacne japonec na konec...sice dizajn trosku pokulhava za europskym ( myslim interier ), ale je to len otazka priorit..chces spolahlive auto, chod do japonca...

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#24. RE: aké kúpiť auto? (8. jún 2017, 12:01)

myslis, ze sa to da takto vyselektovat, ze japonec je spolahlivec? Poznam aj dost nepodarenych japoncov, s ktorymi mali znami patalie. Ide aj o kus aky si kupi.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#25. RE: aké kúpiť auto? (12. jún 2017, 22:40)

to su statistiky, nie moje preferencie...a je jasne ze aj japonec sa moze pokazit...no je to vyrazne mensia pravdepodobnost, ako pri zabozrutoch..stale pisem statisticke udaje, podporene vlastnymi servisnymi skusenostami...ale poznam aj pazouta, ktory ma cez 400 tis a stale ide bez jedinej chyby..a ani palubovku nema ako vianocny stromcek..no podozrievam ho potichu, ze postupne vycvakava ziarovky...musim ho niekedy odchytit pri startovani... Haha Haha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / aké kúpiť auto?