Hrdza na podvozku alebo nie?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 11:09

    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#21. Hrdza na podvozku alebo nie? (25. apríl 2017, 13:04)

joj to je hrdza kamos. ked ti tu radia, ze reklamovat tak reklamuj. nic za to nedas, mozno tak trosku svojho casu a ak to vypali dobre tak aj usetris.

0 0
Nahlásiť

gramko
23 prispevkov Martin
#22. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (25. apríl 2017, 13:06)

Noa, ze by som to skusil. Zaruka by mala byt na vsetko 2 roky tak preco by nemala platiti aj v tomto pripade. Ak nie je vyluka uz priamo v zmluve, tak nemas preco neuspiet.

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#23. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (26. apríl 2017, 14:34)

Aj už vieme, či sa to nejak vyriešilo? Zaujímal by ma výsledok, či sa to podarilo vyreklamovať alebo nie.

0 0
Nahlásiť

fronto
23 prispevkov Prievidza
#24. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (27. apríl 2017, 09:07)

tak ako by som sa aj cudoval ak by mu nieco take vyreklamovali vsak to by chodili pomaly vsetci tak a kde by potom skoncili

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#25. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (27. apríl 2017, 09:43)

Tiež by ma to zaujímalo lebo brat má podobný problém a už sa to dlho ťahá, nechce ustúpiť ani jeden ani druhý a zostalo to na mŕtvom bode. Nemá ani nové auto ani mu to nedali do poriadku tak by som chcel vedieť ako si to riešil ty poprípade, či ti pri tej reklamácii robili nejaké problémy.

0 0
Nahlásiť

gumiak
46 prispevkov Komárno
#26. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (2. máj 2017, 14:56)

@merco ak by to ostalo nejak na mrtvom bode asi by som pohrozil sudom inu moznost asi v takom to priade nemas je to hlupe ale tak vieme, ze je to vsade pri reklamaciach asi takto

0 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #27. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (3. máj 2017, 11:30)

hrdza sa robi bohuzial to je prirodzeny jav ale tak na novom by ma to asi nasralo

0 0
Nahlásiť

chatar-miro
25 prispevkov Prešov
#28. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (4. máj 2017, 09:57)

ja by som sa tiez nejako nespoliehal na tu reklamciu, ako je pravda ze ked je to rocne auto tak by to mali vyreklamovat ale presne tak ako tu bolo povedane, najdu si milion vyhovoriek preco nie a ako to je v konecnom dosledku tvoja vina a podobne..lebo fakt keby to mali kazdemu vyreklamovat tak by sa asi nedoplatili ale normalne by to tak malo fungovat no

0 0
Nahlásiť

gramko
23 prispevkov Martin
#29. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (5. máj 2017, 10:11)

Tiez by som rad vedel ci to uz ma nejaky koniec a ci to vyreklamovali, lebo je dobre to aj do buducnosti vediet keby sa take nieco stalo, ze ako na nich ist ked sa budu vykrucat.

0 0
Nahlásiť

fronto
23 prispevkov Prievidza
#30. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (8. máj 2017, 13:24)

slo to teda ci nie? lebo ja myslim, ze to bola marna snaha ale zaujimalo by ma ako to riesili

0 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #31. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (10. máj 2017, 11:00)

pred nedavnom som videl chlapika co cistil hrdzu na aute pomocou koly a celkom mu to aj slo, myslite si, ze sa to normalne da?

0 0
Nahlásiť

mrkvak985
24 prispevkov Nitrianske Pravno
#32. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (11. máj 2017, 13:03)

@felixon no tak to neviem ci sa to mohlo zakladat na pravde, skor by som bolo povedal, ze to muselo byt nejak fejkovo spravene, inak by sme kolu asni nakupovali vsetci vo velkom Haha

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#33. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (17. máj 2017, 12:48)

to bude isto nejaka hlupost

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#34. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (17. máj 2017, 20:15)

kola môže pôsobit trochu voči hrdzi kedže obsahuje kyselinu fosforečnú ktorú obsahujú aj niektoré odhrdzovače..tiež boli návody na odstránenie vodného kameňa z WC naliatím Coca Coly do wc a nechať pôsobiť...Tiež je treba dávať pozor na optiky fotáku ked ho na turistike položíte vedľa pohára s coca colou ajby tie jemné bublinky čo z pohára vyfrkujú nezasiahli optiku foťáka lebo ju tiež vraj môžu vyžrať teda vyžrať do antireflexných vrstiev malé bodky...Ani piť sa coca cola a podobné colové nápoje obsahujúce kys.fosforečnú neodporúča lebo vraj to spôsobuje rednutie kostí kedže z organizmu odvádza vápnik...

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#35. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (17. máj 2017, 20:20)

Lepšie ako kola sú https://www.youtube.com/watch?v=-4rhOvtwIA8

0 0
Nahlásiť

steffanko
33 prispevkov Brezno
#36. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (18. máj 2017, 10:09)

To uz su co za navody, mna slak trafi, no neviem, ci by sa mi chcelo nieco take skusat. Radsej by som siel na istotu

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#37. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (19. máj 2017, 12:58)

to su hluposti. treba to poriadne ocistit, mozno by som zvolil opieskovanie a znova prelakovat, inak je to len strata casu

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#38. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (20. máj 2017, 13:31)

vies len treba si uvedomit ze nie kadzy ma hned na opieskovanie a prestriekanie dielua a co ma to nehat tak? tak si poradi ako vie no aspon pre to nieco spravi

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#39. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (22. máj 2017, 12:05)

To je pravda no v konecnom dosledku no letme opravy vidu na to iste, ako keby si to dal spravit poriadne

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#40. RE: Hrdza na podvozku alebo nie? (22. máj 2017, 13:35)

dva roky je minimálna záruka zo zákona, takže by malo byť aj na kúpnej zmluve napísané či náhodou nemá nejakú predĺženú ale či tam nie sú nejaké podmienky na reklamáciu a podľa toho sa riadiť

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Hrdza na podvozku alebo nie?