Vyber auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 08:51

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

johnnno
53 prispevkov Dudince
#21. Vyber auta (19. apríl 2017, 09:42)

Neviem preco huberl strasis niecim takym, ze volvo je draha zalezitost a zlozita co sa tyka dielov. Vobec to tak nie je. Mam znameho co ma volvo a nemal problem zatial ani s dielmi ani so servisom a pritom je tak normalne priemerne zarabajuci clovek ;)

0 0
Nahlásiť

pepper00
12 prispevkov Prievidza
#22. RE: Vyber auta (19. apríl 2017, 12:40)

@johnno ako vravis ono to je skor o kuse ako o znacke moze byt auto drahsie na udrzbu ale ju nepotrebuje lebo slape ako hodinky ono je to tazko strasit nejakou znackou

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#23. RE: Vyber auta (20. apríl 2017, 14:12)

ale tak do niektorich kusov by som nesiel ani za nic napriklad do dacie ani do renaultu nevravim pokazi sa kazde auto, no z tychto znaciek som nikdy nemal dobry pocit

0 0
Nahlásiť

durijuri1
32 prispevkov Nitra
#24. RE: Vyber auta (24. apríl 2017, 14:20)

@huberl no tak to hej ako nechcem urazit niekoho kto ma daciu alebo renaulta ale tiez by som do nich moc nesiel podla mna sa za tie prachy da kupit aj vacsia kvalita

0 0
Nahlásiť

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#25. RE: Vyber auta (25. apríl 2017, 13:09)

tak do kazdeho auta treba sem tam investovat, tomu sa nevyhne nikto. treba vyskusat a uvidis. tu ti radia celkom dobre, nemam proti tomu ziadne vyhrady.

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#26. RE: Vyber auta (26. apríl 2017, 14:39)

Ale to je jasné. Všetko niečo stojí. Mám kamoša čo má staršie volvo a menil spojku teraz. No ako auto má podľa mňa v slušnom stave ale on ju chce predať len kvôli tomu, že tá spojka bola o čosi drahšia. Nechápem ale tak je to jeho vec. Len aby nekúpil nejakú rárohu.

0 0
Nahlásiť

fronto
23 prispevkov Prievidza
#27. RE: Vyber auta (27. apríl 2017, 09:00)

focus alebo golf by mi prisiel v tych parametroch este celkom fajn volba ale tak treba ratat aj s investiciami a tie by pri tycto modeloch nemuseli byt az take vysoke

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Vyber auta