garančna prehliadka-vlastny olej

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 07:25

    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

30 prispevkov Poprad
#21. garančna prehliadka-vlastny olej (17. marec 2017, 18:21)

tak ja neviem co cakate ono je jasne ze autorizovany servis bude mat ine ceny ako len taky niekde v garazi zlozeny ak mam uz raz na novsie auto musim ratat aj s drahsim servisom

0 0
Nahlásiť

71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#22. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (21. marec 2017, 08:59)

stanko ale povedzme si ako sa realne veci maju v autorizovanych servisoch to s cenami uz akoze celkom aj prehanaju

0 0
Nahlásiť

17 prispevkov Prievidza
#23. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (21. marec 2017, 09:40)

ak mate uz auto drahsie kde su povinne garancne prehliadky aby ste mali zaruku neviem preco riesite to ze je prehladka drahsia.. vsak s tym sa predsa muselo ratat uz pri samotnej kupe auta.. ja neviem ako keby si niektori ludia neuvedomovali aj co pride potom len si kupit auto a starat a investovat don co najmenej..

0 1
Nahlásiť

19 prispevkov Martin
#24. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (25. marec 2017, 13:07)

presne tak ak si kupim nove auto a chcem ho mat v zaruke neratam predsa s tym ze mi ho budu snad sevisovat zadarmo heh no clovek si to uz musi zvazit sam vsak nemusi chodit ale ak sa nieco s autom stane nude si akurat tak hlavu buchat

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#25. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (26. marec 2017, 10:46)

kup si mercedes a servis na pár rokov vrátane oleja a filtrov je v cene... porovnával som napríklad mercedes triedy B s toyotou verso... a mercedes po spočítaní servisných nákladov, poistiek vychádza oveľa lacnejšie...

čo sa týka garancie a oleja... je logické, že autoservis sa vyzul zo záruky - tvojou povinnosťou je nechať si pokladničný blok o kúpe oleja. ak sa niečo stane a v autorizovanom servise Ti povedia, že problém spôsobil tvoj olej, tak sa obrátiš na predajcu - ak predajca sa bude vyhovárať, tak potom súdny znalec - v každom prípade, nič nestratíš, pretože v prípade súdneho sporu budeš žiadať aj náklady na súdneho znalca a ten kto prehrá - cvaká

1 0
Nahlásiť

41 prispevkov Trenčín
#26. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (29. marec 2017, 12:40)

ono je jasne cim drahsie auto kupis tym maju lepsi aj tan pociatocny servis aspon zvacsa to tak byva. no kazdopadne ak si raz kupim nove auto tak ho nebudem vlacit po nejakych garazovych servisoch, nie?

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#27. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (30. marec 2017, 22:06)

Prečo platiť za ten istý olej a ten istý filter a tú istú prácu niekoľkonásobne viac keď nemusím?

1 0
Nahlásiť

35 prispevkov
#28. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (2. apríl 2017, 20:07)

Kto ma malo starosti a vela penazi nech si kupi auto, potom bude mat vela starosti kde zohnat peniaze na jeho prevadzku... Fajn

0 0
Nahlásiť

32 prispevkov Nitra
#29. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (6. apríl 2017, 14:15)

sak jasne je to len o peniazoch ak si mozem dovolit auto musim ratat aj s tym ze to nie je len o tom ze si budem ... vyvazat no o oauto sa treba starat a cim je auto drahsie tym je drahsia aj oprava

0 0
Nahlásiť

48 prispevkov Trenčín
#30. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (7. apríl 2017, 08:41)

Z tohto co tu citam mam pocit, ze ludia viac riesia problemy s autom a netesia sa z toho ako im sluzi :)

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#31. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (8. apríl 2017, 13:45)

nemam auto v zaruke takze toto som zatial riesit nmuse olej si menim sam nie je to nic zlozite no ak by som mal nove auto tak by som sa s tym asi zmieril a nehchal si to vymenit

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#32. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (20. máj 2017, 22:55)

To neznamena ze ked mam drahe auto v zaruke ze ma bude niekto okradat a prihadzovat si 300 percent ,dalej ...jedna vec,po znamosti som si dal vymenit olej v znackovom servise co bol nakoniec aj tak ojeb,lebo vo fakture bolo napisane ze zakaznik si doniesol vlastny olej a je v kufry auta.Najblizsie si olej kupim ce eshop a normalne si ho donesem do autorizovaneho servisu na vymenu.Ako je vyssie napisane,blok si uschovam keby nieco...lebo liat tam castrol na 30000km je pekna blbost,niesom chemik ze by som sa v tom vyznal,ale olej tak max na 15 tis,km

0 0
Nahlásiť

76 prispevkov Zvolen
#33. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (22. máj 2017, 07:42)

Verste to bohužiaľ sú niektorí takýto odborníci na slovo vzatí ;)

0 0
Nahlásiť

33 prispevkov Skalica
#34. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (22. máj 2017, 13:39)

neoplatí sa to, fakt si tam zbytočne účtujú peniaze navyše len preto, že to má byť nejaký značkový servis a pritom urobia to isté čo v nejakom "obyčajnom" servise za polovicu

1 0
Nahlásiť

25 prispevkov Prešov
#35. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (22. máj 2017, 20:44)

malo by sa to robit tak, ze ked clovek kupi nove auto tak v autorizovanom servise by mal mat take zakladne veci zadarmo aspon prve dva roky. a nie aby ho to vyslo este viac ako keby chodil do ineho servisu

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#36. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (25. máj 2017, 14:03)

Dalsia vec je jedine ze to je cele iba o pečiatke a zapise do systemu. Pritom dobrý automechanik, poctivý a naozaj šikovný nebude robit za pevnu mesacnu mzdu v autorizovanom servise. Staci si vygooglit recenzie na jedbotlive servisy. A nie ako trubka byt objednany do servisu na vymenu oleja a 5hodin byt bez auta...

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Nitrianske Pravno
#37. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (26. máj 2017, 19:21)

ved to, neoplati sa to niekedy vobec, teda co sa tyka tych cien tak asi nikdy. najlepsie je si najst takto svojho mechanika ku ktoremu sa bude chodit a hotovo

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#38. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (26. máj 2017, 19:43)

ono sa to ale potom moze vypomstiti pri predaji auta, lebo ked je servisovane v autorizaku tak si tam mozes aj trosku potom prihodit, teda aspon co sa tyka tych drahsich aut

0 0
Nahlásiť

31 prispevkov Žilina
#39. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (27. máj 2017, 12:25)

@lacciak tak vypomstit ako vypomstit.. je pravda, ze si potom moze clovek trosku prihodit ale myslim, ze za tie roky vrazis v tom autorizaku vacsie prachy ako si potom mozes pridat pri predaji do ceny

0 0
Nahlásiť

31 prispevkov Zvolen
#40. RE: garančna prehliadka-vlastny olej (28. máj 2017, 21:28)

Hej niečo sa pri tom predaji môže vrátiť ale nie všetko. A neviem, či sa dá niečo prihodiť keď sa predáva napríklad ako 10 ročné

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / garančna prehliadka-vlastny olej