Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 15:14

    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

reklama.archiv
35 prispevkov
#21. Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (21. február 2017, 19:06)

Super napad, vyduta strecha a drnciace okna kvoli radiu "na plne gule", sanitky, hasici... trhnite si nohou Nesúhlasim
RADNOM, v pondelok vecer si pozri na STV 1:
http://www.rtvs.sk/televizia/program/2000/118580

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#22. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (21. február 2017, 19:08)

autá s najnižšími prevádzkovými nákladmi:
https://autobild.cas.sk/clanok/213004/toto-su-auta-s-najnizsimi-prevadzkovymi-nakladmi/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-automoto&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2#

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#23. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (21. február 2017, 19:35)

.

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#24. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (22. február 2017, 12:25)

moja zena mi vravievala vela razy, ze najlepsie je cestovat autobusom ale odkedy dostala nove faro, a ja jej pripomeniem autobus, tak nechce o tom ani pocut

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#25. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (22. február 2017, 21:38)

Až toľko sanitiek a tobôž hasičov stretnúť nemusí aby sa to muselo brať ako sodoma gomora...

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#26. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (23. február 2017, 09:36)

Mne osobne by sa pozdavala Kia alebo Hyundai. Maju malu spotrebu nato, ze su to SUV. Mam skusensot so Santa feckom a bol som spokojny co sa kvality aj spotreby tyka

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#27. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (23. február 2017, 14:47)

Až pokiaľ ťa santa fe nenechá v chorvátsku na diaľnici, ako mňa ;)

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#28. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (23. február 2017, 22:50)

Ked bude tvoja zena v praci jazdit s autom od nevidim do nevidim velmi rada na fajront na aute "treske s dverami" a bude sa tesit nato ako si v autobuse po celodennom soferovani konecne natiahne nohy a nebude sa musiat starat o ... ktori jazdia okolo autobusu Haha Do kufra Sante fe si daj lano a chodievaj s nim len na zrazy veteranistov - vzdy sa najde niekto kto ta odtiahne domov alebo na najblizsie parkovisko... Blééé pripadne na srotovisko

0 0
Nahlásiť

reklama.archiv
35 prispevkov
#29. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (23. február 2017, 22:56)

Kvalitne auto ktore dlho vydrzi aj na nasich (ne)cestach:
https://autobild.cas.sk/clanok/213025/ruska-kvalita-moskvic-s-milionovym-najazdom/

0 0
Nahlásiť

tominohruz66
26 prispevkov Prievidza
#30. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (24. marec 2017, 15:39)

najlepsia cesta je vzdy ta z prace aj ja sa rad odventilujem v aute.. je to predsa ista forma relaxu a ked este obcas drapnem plyn tak je to este lepsie..

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#31. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (6. apríl 2017, 21:52)

pozri si toyota auris hybrid :)

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#32. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (8. apríl 2017, 13:46)

imro2t ty by si siel do hybridu? mne sa tie motory a hlavne ich fungovanie nejak nepozdava nepoviem spotreba bude isto fajnova ale ak sa to pokazi tak nad opravou by len zaplakala nemyslis?

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#33. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (9. apríl 2017, 08:42)

hybrid je na prevádzku lacnejší ako klasický systém... a spoľahlivý.

benzínové motory v toyota hybridoch sú obyčajné benzínové motory pracujúce v atkinsonovom cykle, to znamená, že majú mierne pozmenené časovanie ventilov (vačka), výfukový zberač obsahuje vodný okruh, aby sa rýchlejšie motor ohrial - takže náklady na servis motora - výmena oleja, výmena filtrov za rovnaké peniaze, ako na klasickom motore. všetky ostatné súčiastky sú rovnaké ako klasickom motore.

prevodovka - nie je tu klasická prevodovka, ale variátor a 2 elektromotory. Prevodovka - variátor je primitívny, spoľahlivý. Elektromotory sú priamo súčasťou tejto prevodovky. Úplne jednoduchý systém, ľahko opravovateľný.

Niet sa čoho báť.

Jeden článok batéria stojí tuším 70 eúr. Nič strašné. Všetky články stoja okolo 1300 eúr. To by si musel vytopiť auto, aby si musel meniť všetky články. Články fungujú aj po 15 rokoch.... prvé hybridy toyota začala predávať v roku 1993 a tie autá dodnes jazdia :)

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#34. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (9. apríl 2017, 17:30)

Hybrid nie je ako taky zly napad. Len osobne ja mam strach z toho, ze to je pre mna nieco nove preto by som asi mal respekt a obavu do toho ist. Ale tak to je moj problem :/

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#35. RE: Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou (19. apríl 2017, 09:54)

@Paziciak lenze mozno je len otazkou casu kedy sa u nas hybridy viac rozmozu ;)

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 2 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Autom do práce - nové, pohodlné s nízkou spotrebou